Exxen

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Tarih Yazdı

İşte Bu Benim Masalım Imdb puanı tarih yazdı. Exxen’in en büyük projelerinden biri olacağı tahmin edilen dizide beklentinin yüksek olmasının sebeplerinden biri de dizide yer alan oyunculardı.

İşte Bu Benim Masalım Tarih Yazdı
İşte Bu Benim Masalım Tarih Yazdı

Çıkardığı şarkılar ile bir anda ünlenen Aleyna Tilki ile Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can başrolde yer alıyor. Bu iki ismin dizide yer alması insanların dikkatini Exxen’e çekmişti. Fakat dizi Exxen için hayal kırıklığı oldu.

Exxen yayın hayatına başlamadan önce içeriklerini insanlara sunuyordu. İşte Bu Benim Masalım filminin de trailler videosu paylaşıldı. Trailler videosu insanlar tarafından beğenilmişti. Exxen’in yayın hayatına başlamasından sonra dizinin her bölümü ayrı bir hayal kırıklığı oldu.

İşte Bu Benim Masalım Dizisi Nasıl Tarih Yazdı

Dizi henüz 4 bölüm yayınlandı. Bir sezon için kaç bölüm çekileceği bilinmiyor. Fakat Exxen’in diziyi sezon sonuna kadar beklemeden platformdan kaldırabileceği iddia ediliyor. Sosyal medya kullanıcılarının dizinin çok kötü olduğu ve sezon bitmeden yayından kaldırırlar şeklinde yorumlar yapması Acun Ilıcalı tarafından dikkate alınacak mı merak ediliyor.

İşte Bu Benim Masalım Nasıl Tarih Yazdı
İşte Bu Benim Masalım Nasıl Tarih Yazdı

Dünyanın en kötü dizisi açıklanmıyor. Fakat insanlar yeni dünyanın en kötü dizisinin ismini biliyorlar. İşte Bu Benim Masalım filmi izleyicilerden 1.7 puan alarak dünyanın en düşük imdb puanına sahip dizisi oldu. İzleyiciler ilk bölüme 2.7 puan, ikinci bölüme 1.5, üçüncü bölüme 1.5 ve son olarak dördüncü bölüme 1 puan vererek diziyi dünyanın en kötü dizisi yapmayı başardı.

İzleyiciler puanın bu kadar düşük olmasının sebebini dizide yer alan oyuncular olarak gösterdi. Dizide yer alan oyuncuların başka sektörlerde başarılı olduklarını ve oyunculuk konusunda iyi olmadıklarını düşünüyor. Sizce dizinin bu kadar düşük puan almasının sebebi ne?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu