K-Pop

ITZY ICY ile 200 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

K-pop dünyasının sevilen isimlerinden biri olan ITZY ICY ile YouTube üzerinde 200 milyon görüntülenmeyi aştı. Sevilen grup, müzik videosunu yayınlamasından 7 ay 20 gün 13 saat sonra bu başarıyı elde etti. 29 Temmuz 2019 tarihinde yayınlanan ICY klibi, grubun IT’Z ICY mini albümünün başlık parçasıdır.

Grup elde etmiş olduğu başarıyı Twitter üzerinden “ITZY ICY MV 200 milyon görüntülemeyi aştı! ‘Daladala’ ve ‘WANNABE’ dan sonra üçüncü rekoru kırdı!” şeklinde hayranlarına duyurdu.

ITZY Twitter

Grubun şirketinin baş yapımcısı Park Jin Young (JYP) tarafından yazılan ve bestelenen şarkı, dışardan soğuk görünen ama içten içe tutku dolu bir görünümü ifade eden bir yaz şarkısıdır. Ek olarak ICY grubun YouTube üzerinde görüntülenmesi 200 milyonu aşan üçüncü müzik videosu oldu.

ITZY

Herald Pop’ın haberine göre Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Los Angeles’ta çekilen müzik videosu, parlak bir görsel ve güçlü bir koreografiye sahip olmasından dolayı çok sayıda izlendi. Ayrıca ITZY ICY’la 12 taçla onurlandırıldı ve ilk şarkı Daladala’nın popülaritesinin ardından 4.nesil temsili kız grubu olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu