K-Pop

IZ ONE Fan Partisi ile Hayranlarıyla Buluşacak

Küresel K-pop fandom platformu UNIVERSE, Kpop kız grubu IZ ONE fan partisi ile ilk hayran partisini düzenliyor. UNIVERSE 5 Şubat’ta yayınladığı bir tanıtım afişi aracılığıyla IZ ONE grubunun çevrimiçi fan partisini duyurdu. Sanal etkinlik 28 Şubat 19.OO KST7De UNIVERSE uygulaması ve web sitesi üzerinden gerçekleşecek.

Yaklaşan hayran bulumasında IZ*ONE etkinliğe özel çeşitli performanslar sergileyecek. Ayrıca grup, yeni şarkıları DD-DANCE’ı da seslendirecek. Online fan partisinde hayranlar grubun performansını sadece canlı olarak izlemeyecek. Etkinlik sırasında, hayranlar üyelerden biriyle bire bir görüntülü görüşme yapma hakkına sahip olacak.

IZ*ONE DD DANCE

IZ ONE Fan Partisine Hayranlar Nasıl Katılabilir?

Grubun yaklaşan hayran buluşması için başvurular 19-21 Şubat tarihleri arasında UNIVERSE uygulaması ve web sitesi üzerinden başlayacak. Hayranlar, UNIVERSE uygulaması ve resmi web sitesinde çeşitli fandom aktivitelerinin tadını çıkarırken almış oldukları “Clap” ile biletlerini değiş tokuş yaparak da etkinliğe katılabilecek. Ayrıca daha önce bahsettiğimiz görüntülü konuşma için kazananlar çekişle belirlenecek.

UNIVERSE’ün IZ ONE Fan Partisi ile başlayacak olan bu tür etkinliklere ilerde de ev sahipliği yapması bekleniyor. 28 Ocak’ta 134 ülkede eşzamanlı olarak lanse edilen UNIVERSE, kullanıcıların mobil cihazlarda çeşitli çevrimiçi ve çevrimdışı fandom etkinliklerinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyan hepsi bir arada olan bir platformdur.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu