K-Pop

IZ ONE Nisan Ayında Resmen Dağılacak

IZ ONE, iki yıl altı aylık bir süreçten sonra planlandığı gibi Nisan ayında resmen dağılacaklarını duyurdu. Grup dağılmadan önce son kez 13 ve 14 Mart’ta iki günlük bir çevrimiçi konser gerçekleştirecek. Sözleşme uzatması olmayacak. Mnet tarafından yapılan bir basın açıklamasına göre grubun promosyonlarının başlangıçta planlandığı gibi Nisan ayında tamamlayacağı duyuruldu. Açıklamanın içeriği şöyle:

“Merhaba, bu Mnet. Mnet, Swing Entertainment ve Off The Record, proje grubunun dağılmasından önce mümkün olan en iyi faaliyetler için 12 üyenin tamamıyla tartışıyor ve fikirlerini dinliyor. IZ ONE proje grubunun faaliyetleri planlandığı gibi Nisan ayında sona erecek. Sanatçılarımız 2018’de COLOR*IZ ile çıkış yapmalarının ardından Asya’yı temsil eden ve yalnızca Kore’den değil tüm dünyadan sevgi ve ilgi toplayan bir kız grubuna dönüştü.

IZ ONE grubunun çevrimiçi solo konseri ONE, THE STORY 13-14 Mart tarihlerinde iki gün sürecek. Mnet, Swing Entertainment ve Off The Record, 12 üyeye de harika performansları için teşekkür ediyor. Gelecekte de sanatçı olarak büyümelerini destekleyeceğiz, böylece ürettikleri fantastik hikâyeleri yazmaya devam edebilecekler. Lütfen gelecekte neler olacağını dört gözle bekleyin ve onları desteklemeye devam edin. -Mnet”

IZ ONE Üyeleri Gelecekte Farklı Projelerde Yer Almaya Devam Edecek

IZ ONE
Çeşitli Birçok Ödül Kazanmış Olmasına Rağmen Grubun Sözleşmesi Yenilenmeyecek

Geçtiğimiz Ocak ayında, IZ*ONE grubunun üye ajansları, bir sözleşme yenileme potansiyeli konusunda CJ ENM ile görüşüyordu. Ancak ne yazık ki sonunda, sözleşme yenilemesi üzerine anlaşmaya varılmadı. Produce 48 şovuyla seçilen başarılı sanatçılar büyük emekler sonucu kalabalık bir hayran kitlesi kazandı. Hayranlar grubun bu kadar erken dağılmasından dolayı üzgün olsa da, her üyeyi sonuna kadar desteklemeye devam edeceğini söylüyor.

Kaynak
IZ*ONE Announces They Will Officially Disband In April

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu