Güncel

Jahrein ve Gaga Bulut Arasında Tansiyon Yükseldi

Türk Twitch tarihinin ilk yayıncılarından olan ve hatırı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olan Jahrein geçtiğimiz günlerde Erzurum oyununa tepkisi ile gündeme geldi. Dün akşam saatlerinde ise başka bir polemiğin baş kahramanı oldu. Yaşanan olay da Jahrein ve Gaga Bulut arasında tansiyon yükseldi.

 Jahrein Ve Gaga Bulut Arasında Tansiyon Yükseldi
Jahrein Ve Gaga Bulut Arasında Tansiyon Yükseldi

Jahrein Ve Gaga Bulut Arasında Yaşanan Tartışmaya Pqueen De Dahil Oldu

Dün akşam saatlerinde Gaga Bulut isimli internet fenomeni bir Twitch yayınına konuk oldu. Yayında Jahrein ve eşine ağıza alınmayacak söylemlerde bulunan Gaga Bulut birçok tepki ile karşılaştı. Daha sonra Jahrein’in de yayına gelmesi ile olaylar gitgide büyüdü. Jahrein eşine gelen söylemleri reddetti ve eşinden özür dilenmesini talep etti. Tabi talebi karşılık bulmadı.

Gaga Bulut ile ilgili Twitter hesabından açıklama yapan Jahrein üslubunu bozmayarak “Midemi bulandırıyorsunuz.” ifadelerini kullandı. Buna ek olarak Bulut’un yargı tarafından onaylanmamış bir insan olduğunu söyleyen Jahrein ayrıca Gaga Bulut’un hapse atılmasına neden olan olayı güzellemeye çalıştığını söyledi.

Yaşanan olayı ünlü Twitch yayıncısı Pqueen de tepki ile karşıladı. Yaşanan olayın bir taciz olduğunu ifade eden Pqueen 18 yaşının altında ki izleyicilerin çoğunlukta olduğu bir ortamda böyle bir söylemin olmaması gerektiğini söyledi.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu