E-SporPUBGVALORANT

200,000$ Ödüllü JBL Quantum Cup Başlıyor!

JBL Quantum: 19 Kasım tarihinde, resmi sosyal medya hesabı üzerinden 200,000$ ödül havuzuna sahip 3 farklı oyun ile birlikte 3 gün boyunca sürecek olan JBL Quantum Cup turnuvasını duyurdu.

Toplam 3 güne yayılmış olan turnuva, 11 Aralık Cuma günü başlayıp gün boyunca sürecek. İlk olarak 100,000$ ödül havuzuna sahip turnuva Fortnite ile başlayacak. Bunun dışında oyuncuları sevindiren bir diğer haber ise turnuva hakkında bilgiyi resmi Twitter hesabından paylaşan Fortnite‘den geldi.

JBL Quantum Cup Başlıyor
JBL Quantum Cup Başlıyor

Quantum Cup‘ın diğer günlerinde düzenlenecek olan turnuvalardan farklı olarak, Fortnite turnuvasına bütün oyuncular katılabilir. Kolayca katılım sağlayabileceğiniz Fortnite turnuvası hakkında daha fazla bilgi edinmek için Play ESL Gaming internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Turnuvanın 2. günü Kuzey Amerika’nın en popüler 8 Valorant takımının bulunacağı ve toplamda 50,000$ ödül havuzuna sahip Valorant turnuvası ile devam edecek. Türkiye saati ile gece yarısında başlayacak olan turnuvanın ilk turu 5 saatlik bir sürenin ardından tamamlanacak ve kalan 4 takım üst turda oynamaya hak kazanacak.

Günün erken saatlerinde başlayan Valorant turnuvasından hemen sonra ise en iyi 16 “PUBG” takımının yer alacağı ve toplamda 25,000$ ödül havuzuna sahip turnuva oynanacak. Oyuncular için 5 saatlik zorlu bir sürecin ardından turnuva sona erecek.

Quantum Cup‘ın diğer gününde ise; Valorant’ta oynanmış olan ilk turun ardından bir üst turda oynamaya hak kazanmış 4 takım, final maçlarında rekabet edecekler.

Kuzey Amerika’nın en iyi takımları olmayı hak eden bu 4 takımın oynayacağı final maçlarından hemen sonra ise yapılan 6 saatlik canlı yayının sonunda kupa sahibini bulacak.

JBL Quantum Cup’u Nereden İzleyebilirsiniz?

Oyunlar sırası ile gerçekleşirken Quantum Cup, 3 gün boyunca JBL_Audio Twitch kanalından canlı yayınlanacak. Turnuva hakkında detaylı bilgi almak için JBL Quantum Cup sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu