E-SporLOL

Jensen ile Team Liquid Anlaşmasını Yeniledi

Jensen ile Team Liquid yüksek bir fiyat karşılığında üç yıllık sözleşme daha imzaladı. Travis Gafford ismi ile tanınan röportajcının vermiş olduğu bilgilere göre tecrübeli orta koridor Nicolaj Jensen, Team Liquid ile tekrardan anlaşma yaptı. Ünlü oyuncu anlaşmaya göre 3 yıl boyunca kulüpten toplamda 4,2 milyon dolar alacak.

Jensen ile Team Liquid’in yapmış olduğu anlaşmanın bedeli, Kuzey Amerika liginde yapılmış en yüksek sözleşme bedeli olarak kayıtlara geçti. Daha öncesinde aynı takımın üst koridoru Impact, 3 yıl için 3,4 milyon dolara takım ile anlaşmıştı.

Jensen ile Team Liquid

Jensen ile Team Liquid

Jensen bir sıkıntı çıkmaması durumunda önümüzde üç seneyi Team Liquid’de geçirecek. Kulüple birlikte büyük başarılara imza atmışlardı. Örneğin en son Kuzey Amerika üçüncü torba takımı olarak 2020 Dünya Şampiyonası’nda mücadele etmişlerdi. Ön eleme aşamasını rahatça geçmiş olmalarına rağmen ana gruplarda istediklerini alamamışlardı.

Jensen Team Liquid ile Anlaşma İmzaladı
Jensen Team Liquid ile Anlaşma İmzaladı

Team Liquid bu yıl Jensen ve üst koridora transfer etmek istedikleri Alphari etrafında bir takım kurmak istiyor. 16 Kasım 2020 tarihinde transfer sezonunun açılmasıyla birlikte birden fazla oyuncu serbest oyuncu konuma geçecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu