Oyun

Just Cause Mobile Geliyor

Popüler oyun şirketlerinden biri olan Square Enix’in, sevilen oyunlarından biri olan Just Cause için müjdeli haberi duyurdu. Çok fazla kişi tarafından sevilen PC oyunu şimdi mobile geliyor.

Just Cause Mobil Ne Zaman Geliyor?

Just Cause en başta bilgisayar ve oyun konsolları için Tarihler 2006’yı gösterdiğinde piyasaya sürüldü. Serinin son oyunu olarak çıkan Just Cause 4 ise 2018 yılında Just Cause sevenlerin karşısına çıktı.

Just Cause, Mobile özel olarak tasarlanmış, oynaması ücretsiz bir aksiyon-nişancı oyunu. Just Cause: Mobile 2021 yılında Android ve iOS cihazlar için piyasaya sürülecek.

Just Cause Mobil Tanıtım Videosundan Bir Görüntü
Just Cause Mobil Tanıtım Videosundan Bir Görüntü

Şirketin yapmış olduğu açıklamaya göre; Oyun, aksiyonu dolu sahneleri tek oyunculu oynayabilmeyi ve çok oyunculu deneyimleri beraberinde getirecek. Hareket halindeyken bir halat atma, kayma ve atış deneyimini özel olarak hissettirecek ve sunacak. Hepsi de 2021 yılında bu heyecan verici oyunla sunulacak” açıklamasını yaptı.

Tek başınıza oynadığınız zaman düşmanların hakkından gelmenize yardımcı olacak donanım ve güçlendirmeler almak için internet üzerinden arkadaşlarınızla takım kurabilir; rekabetçi, çok oyunculu ve ortak görevleri tamamlayabilirsiniz.

Oluşturduğunuz karakter ile çevrimiçi sıralamalarda yükseleceğiniz, Just Cause karakterleriyle dostluklar kurabileceğiniz ve düşman organizasyona karşı yapılan yoğun görevler ile yepyeni bir tek oyunculu Just Cause Mobil geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=tdsn7YaX1OY

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu