K-Pop

K-Pop Grubu Monsta X, Fatal Love ile Dönüyor

Fatal Love
Albüm Parça Listesi

MONSTA X, FATAL LOVE albümü ile resmen geri dönüyor. Ünlü K-Pop grubu sosyal medya hesabından albümün parça listesini paylaştı. Paylaşılan parça listesinde mükemmel melodiler yer alıyor. Albüm “LOVE KILLA, GASOLINE, THRILLER, GUESS WHO, NOBODY ELSE, BEASTMODE, STAND TOGETHER, NIGHT VIEW, LAST CARNIVAL, SORRY I’M NOT SORRY” isimlerindeki 10 parçadan oluşuyor. Ayrıca albümde bulunan GASOLINE isimli parçanın, grubun hayranlarına tanıdık gelmesi bekleniyor.

Fatal Love Albüm Detayları

Fatal Love Albümü
Albüm Planı

MONSTA X üyelerinden Joohoney ve IM, albümde bulunan on şarkıdan sekizinde müzik dehalarını sergiledi. BEASTMODE isimli parçayı ise MONSTA X’in iki rapçisi yazdı. Hyungwon ise NOBODY ELSE isimli parçayı yazdı. Ayrıca grubun tanıtımını yapmış olduğu FANTASIA X filmi ile beklentiler oldukça yükseldi.

MONSTA X, 22 Ekim’den 27 Ekim’e kadar altı tane konsept fotoğraf paylaşacak. Daha sonra 29 Ekim 2020 tarihinde albümle ilgili müzik videosu teaserı yayınlanacak. Albüm önizlemesi 1 Kasım Pazar günü yayınlanacak. 2 Kasım 2020 tarihindeyse FATAL LOVE albümü birçok müzik kaynağında yayınlanacak.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu