E-Spor

Kafalar Esports İçerik Üreticileri Belli Oldu

Espor piyasasına oldukça hızlı bir şekilde giriş yapan Kafalar Esports içerik üreticilerini resmi sosyal medya hesabından duyurdu. 23 Şubat tarihinde kurulan espor takımı yapmış olduğu paylaşım ile Valorant takımı kurmak istediğini söylemişti. Bunun ardından da yeni içerik üreticilerini duyuran espor takımı, espor sevenlere oldukça büyük heyecan yarattı. Twitch üzerinde “Almira” ve “Vivien” olarak tanınan 2 yayıncı kafaların yeni içerik üreticisi oldu.

Kafalar Esports İçerik Üreticileri Belli Oldu
Kafalar Esports İçerik Üreticileri Belli Oldu

Kafalar Esports İçerik Üreticileri

Eğer ki Twitch platformunu fazla takip etmiyorsanız Almira ve Vivien hakkında bazı detayları sizler ile paylaşalım.

Almira

19 yaşında ve İstanbul’da yaşayan Almira, yayın yaptığı Twitch platformunda 54 Bin takipçiye sahip. Yapmış olduğu yayınlar sırasında genel olarak oyun oynuyor ya da resim çiziyor. Yayıncı hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Almira Twitch adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Vivien

Vivien 23 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Gerçek ismi Bersu olan yayıncı Twitch platformunda 106.100 takipçiye sahip. Yayıncılık hayatına 2017 yılında giren Vivien aktif bir şekilde 3 yıldır yayın yapıyor. Yayıncı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için Vivien Twitch adresini ziyaret etmeyi unutmayın.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu