K-Pop

Kai Gucci ile Yeni Bir Koleksiyon İçin Çalışıyor

Exo üyesi Kai geçtiğimiz hafta Esquire Kore’nin dergi kapağını düzenledi. Aynı zamanda Gucci’nin küresel elçisi olan Kai, fotoğraf çekiminde moda evi “KAI GUCCI KAPSÜL KOLEKSİYONU” için yaptığı parçaları kullandı. Kai 2 yıldır Gucci’nin küresel elçisi olmaya devam ederken, ortaklıklarına son 2 yıl kala iki taraf da ilk iş birlikleri olan “KAI GUCCI KAPSÜL KOLEKSİYONUNU” tanıtıyor.

Kai Gucci
Kai Gucci Küresel Elçisi

Kai Gucci Koleksiyonu’nda Ayı Figürü Kullandı

Koleksiyonda; ceketler, uzun kollu sweatshirt’ler ve çantalar gibi farklı parçalar yer alıyor. Kıyafetler ve çantalar Gucci’ye ait kahveregi desenleri içerirken Kai ise parçalara küçük bir ayıcık deseni ekliyor. Hayranların da bildiği üzere Kai’nin takma adı Nini Bear’dır. Bu isim Kai’ye küçük bir ayıcığa benzediğini söyleyen çinli hayranlardan gelir.

Birçok fan Kai’nin animasyon ayılar, oyuncak ayılar ve gerçek ayılarla fotomontajını yaptı. Bu olaydan sonra Kai, fan buluşmalarında ve konserlerde oyuncak ayı yağmuruna tutuldu. EXO “Growl” döneminde kendilerine bir hayvan seçmeleri gerektiğinde de Kai kendine ayı seçti. Bu nedenle artık ayı ile ilgili her şeye düşkün hale geldi.

KAI X GUCCI
KAI X GUCCI

Kai’nin ayıya olan ilgisi Gucci koleksiyonunda da kendini gösterdi ve Kai, ayı figürleri kullandı. Esquire Kore ile röportajında kendi yarattığı Gucci koleksiyonu hakkında nasıl hissettiği sorulduğunda “Kendimi kıyafetlerimle ifade edebilmem benim için çok anlamlı. Aslında sesimi yansıtacak notaları ve sesimi ilk kez duyacak olan insanlara kendimi yansıtmak istedim. Şu anda böyle bir seçim yaptığım için gurur duyuyorum, artık birçok insan sesimi tanıyor ve müziğimi seviyor.” şeklinde cevap verdi.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu