Güncel

Kaliteli ve Ucuz Oyuncu Kulaklıkları

Kaliteli ve ucuz oyuncu kulaklıkları bulmak zor oluyor. Covid-19’dan dolayı eve kapanan insanlar dijital ortama ayak uydurdu ve oyun indirme platformları da doğan fırsatı iyi değerlendirdi. Oyun indirme platformları yeni yıla özel yeni indirimler sunmaya devam ediyor. Özellikle Epic Games her gün ücretsiz oyun dağıtıyor. Tüm konsantrasyonu oyuna veren oyuncular, dışarıdan gelen sesleri duymak istemiyor. Bu tarz kaliteli ve yüksek performans gösteren kulaklıkları bulmak zor olduğu gibi fiyatları da yüksek oluyor. Oyuncu kulaklığı fiyatları yüksek olan ürünler her zaman yüksek kalite sunamayabiliyor. Oyuncu kulaklığı ucuz olduğu zaman ise kalitesiz olduğu düşüncesi bu kulaklıklar ile yok oluyor.

Ucuz Oyuncu Kulaklıkları
Ucuz Oyuncu Kulaklıkları

Her bütçeye göre ucuzluk kelimesi değişebiliyor. Oyuncu kulaklığı önerisi serimizde sizlere 300 TL’nin altındaki oyuncu kulaklıklarının özellikleri ve fiyatlarını birlikte sunuyoruz.

Kaliteli ve Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Hangileridir?

Kaliteli ve ucuz oyuncu kulakları listemizde beş adet aksesuar bulunuyor. Bu kulaklar oyunserverler için kalite ve fiyat dengesi gözetilerek incelenmiş ve listede yer verilmiştir.

1- Trust GXT 307 Ravu Oyuncu Kulaklığı

Listemizin en ucuz kulaklığı, ayarlanabilir kafa bandı ve katlanabilir mikrofonuyla oyunculara kolaylık ve rahatlık sağlıyor. Kulaklık 40 mm Neodyum manyetik ses sürücüsü ile 20 Hz – 20.000 Hz frekans aralığında kaliteli ses iletimi yapıyor. Kulaklığı konsol da kullanmak istiyorsanız 2 metre, bilgisayar veya laptop da kullanmak istiyorsanız 20 cm uzatma kablosuna sahip.

Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Trust GXT 307 Ravu
Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Trust GXT 307 Ravu

Oyuncu kulaklığının fiyatı 138 TL, satın almak için tıklayınız.

2- Tucci A3 Oyuncu Kulaklığı

Kamuflaj desenlerini seviyorsanız bu kulaklık tam size göre. Oyuncu kulaklığının 40 mm hoparlör bulunuyor. Ayrıca 20 Hz – 20KHz frekansaları arasında sesleri iletebiliyor. Mikrofon oyuncu kulaklıklarında çok önemli ve bu kulaklıkta dengeli ses ileten Kompozit mikrofon bulunuyor. Oyuncu kulaklığını PS, Xbox, Pc’de kullanabiliyorsunuz.

Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Tucci A3
Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Tucci A3

Oyuncu kulaklığının fiyatı 139 TL, satın almak için tıklayınız.

3- Bloody G530 Glare 7.1 Oyuncu Kulaklığı

Kaliteli oyuncu kulaklığı ve şık görünüm sunan kulaklık listemiz fiyat ucuzluğu bakımından üncü sırada yer alsa da özellikleri ve kalitesi bakımından ilk sırada yer alıyor.  50 mm Neodyum manyetik sürücüye sahip kulaklık deri kafa bandı ile rahatlık ve kaliteyi aynanda sunuyor. Mikrofonda ise gürültü azaltıcı bulunuyor. Ayrıca çift hoparlör imkanın sunan oyuncu kulaklığını her cihazda kullanabiliyorsunuz. Oyuncu kulaklığı telefon oyunlarında bile yüksek kalitesinden ödün vermiyor.

Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Bloody G530 Glare 7.1
Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Bloody G530 Glare 7.1

Oyuncu kulaklığının fiyatı 212 TL, satın almak için tıklayınız.

4- Classone HP915 RGB 7.1 Oyuncu Kulaklığı

7.1 Surround ses kalitesi sunan kulaklıklar sizleri oyunun bir parçası haline geliyor. Listede yer alan diğer kulaklıklardan farklı olan kulaklığımız, kullanan tüm kişilerden olumlu geri dönüşler sağlayan oyuncu kulaklığı. Gerçek 7.1 Surround ses kalitesini sunan kulaklık, 50 mm kulaklık sürücüsü ve 20 Hz – 20 KHz frekans aralığına sahip. RGG aydınlatma özelliği ile de kalitesinin yanına şıklığı da ekliyor.

Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Classone HP915 RGB 7.1
Ucuz Oyuncu Kulaklıkları Classone HP915 RGB 7.1

Oyuncu kulaklığının fiyatı 229 TL, satın almak için tıklayınız.

5- AntDesign 2K-K6 Serisi Oyuncu Kulaklığı

Listemizin en pahalı kulaklığı kalın kulaklık pedleri ile sesi kulağınıza hapsediyor. Dışında led aydınlatmaları bulunan kulaklığın, ayrıca mikrofonun 160 dereceye kadar ayarlaya biliyorsunuz.

Ucuz Oyuncu Kulaklıkları AntDesign 2K K6 Serisi
Ucuz Oyuncu Kulaklıkları AntDesign 2K K6 Serisi

Oyuncu kulaklığının fiyatı 299 TL, satın almak için tıklayınız.

300 TL altı oyuncu kulaklıkları listemizin sonuna geldik. Kulaklıkların kalitesini 2020’nin en iyi kulaklıkları ile karşılaştırmak istiyorsanız diğer yazımıza da bakabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için tıklayınız.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu