Güncel

Kartal Pençesi ile Beşiktaş’a Destek Ol

Türk futbol takımları ekonomik olarak kötü günler geçiriyor. Hem üç büyük takım hem de Anadolu takımları kötü yönetilmenin sonucu olarak borç batağına düşüyor. Takımlar bu durumdan kurtulmak için çeşitli adımlar atıyor. Örneğin Eskişehirspor tekrardan ayağa kalkabilmek için taraftar token projesini başlattı.

Kartal Pençesi ile Beşiktaş'a Destek Ol
Kartal Pençesi ile Beşiktaş’a Destek Ol

Türkiye’nin en büyük takımlarından Beşiktaş’ta ekonomik olarak düzelmek için Bırakmam Seni Kampanyasını başlattı. Bırakmam Seni kampanyası ile büyük gelir kazanan Beşiktaş, kampanyanın ikinci ayağını devreye soktu. Kartal Pençesi ile kulübünüze destek oluyorsunuz.

Kartal Pençesi ile İstediğin Futboluyla Fotoğraf Çektiriyorsun

Bırakmam Seni kampanyası hala devam ediyor. Beşiktaş kulübüne destek olmak istiyorsanız hala 20 TL karşılığında mesaj atabiliyorsunuz. Ancak Beşiktaş Bırakmam Seni kampanyasının ikinci ayağı olarak çok farklı bir proje başlattı.

Kartal Pençesi Beşiktaş'ı Bırakma
Kartal Pençesi Beşiktaş’ı Bırakma

Bu projede kulüpte oynayan Beşiktaş’ın yıldız futbolcuları ile fotoğraf çektirebiliyorsunuz. Ayrıca Süreyya Abi ile de fotoğraf çektirebiliyorsunuz. Beşiktaş fotoğraflar karşılığında 20 TL ücret talep ediyor. Bu sayede hem sevdiğiniz futbolcu ile fotoğraf çektiriyorsunuz hem de kulübünüze destek oluyorsunuz.

Kartal Pençesi Tanıtım Videosu

Kampanya katılmak istiyorsanız https://birakmamseni.org/ sitesine girmeniz gerekiyor. Siteye girdikten sonra Katıl butonuna tıklıyorsunuz ve Beşiktaş sizden bilgilerinizi talep ediyor. Bu listeyi doldurduktan sonra kulüp yapacağınız işlemleri tek tek anlatıyor. Eğer kafanızda sorular bulunuyorsa site de sorularınızın yanıtını anında bulabiliyorsunuz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu