Oyun

Kena Bridge of Spirits Çıkış Tarihi

Kena Bridge of Spirits için çıkış tarihi duyuruldu. Single player olarak oynanan oyun PS5, PS4 ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun içerik kısmından bahsetmek gerekirse; Kena adındaki bir ruh büyülü yetenekleriyle birlikte ölmüş insanların fiziksel dünyadan ruhlar dünyasına geçmesine yardım ediyor.

Kena Bridge of Spirits Çıkış Tarihi Belli Oldu
Kena Bridge of Spirits Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun geçen yıl Haziran ayında duyuruldu. Duyurulmasının ardından oyun hakkında herhangi bir şekilde başka detay paylaşılmadı. Geçtiğimiz günlerde Sony tarafından yapılan State of Play etkinliğinde tanıtım fragmanı ile karşımıza gelen oyun dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Yayınlanan fragmanda Kena’nın, Rot adı verilen sevimli canlıları nasıl kullanacağı oyunculara gösterildi. Rot adı verilen bu sevimli canavarlar ne kadar ufak olsalar da bir araya geldikleri zaman oldukça güçlü oldukları fragmanda yer aldı.

Ağustos Ayında Çıkacak Olan ve Kena’nın Hikayesini Anlatan Fragman State of Play Etkinliği Sırasına Oyunculara Gösterildi

Oyun 24 Ağustos 2021 itibari ile PS5 ve PS4 için özel olarak çıkacak. Çıkış yapmasının ardından kısa bir süre sonra da PC sürümü yayınlanacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu