Güncel

Kim Sung Kyu Yeni Single İçin Hazırlanıyor

INFINITE’dan Kim Sung Kyu, sadece birkaç gün içinde yeni bir single albümü yayınlayacak. Bu, idolün bu ayın başlarında özel sözleşmesinin sona ermesinin ardından eski ajansı Woollim Entertainment ile yaptığı son albümü olacak. Şirket ilk olarak şarkıcının solo dönüşünü bir zarf görüntüsü ve bir kartpostal aracılığıyla ima etti. Sonrasında sanatçının çeşitli konsept fotoğraflarının resmi sosyal medya platformlarında yer almaya başlaması hayranların merakını uyandırdı.

Kim Sung Kyu
Kim Sung Kyu

Kim Sung Kyu Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı

Kim Sung Kyu, alışılmadık görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekti ve yakında çıkacak albümü için büyük ilgi topladı. Single albümü Won’t Forget You, Woollim ile yaşadığı 11 yılı onurlandırmak ve geçmiş zamanlara olan takdirini göstermek için uygun bir isim.

İdol 26 Mart’ta üç şarkıyı içeren ve adı “Hush” olacak şarkı listesini açıkladı. Daha önce şarkıcı kendine özgü cazibesini sergileyen özel bir konsept fragmanı yayınladı. Video, sanatçıya bu sürüm için hazırlanan çeşitli kıyafetler ve stillerle yeni bir ışıkla sunuldu.

Sung Kyu


INFINITE üyesinin son solo çalışması 14 Aralık’ta INSIDE ME adı altında bırakıldı. Şimdi odak noktası çıkacak olan yeni single’a ve onun ortaya koyacağı duygu türüne düşüyor. Şarkıcının güçlü ve duygusal vokallerini dinlemek her zaman bir zevktir ve bu da beklenen bir başka eserdir.
Dahası Kim Sung Kyu, Won’t Forget You adlı single albümünü 29 Mart 18.00 KST’de yayınlayacak.

Kaynak
HELLOKPOP

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu