Exxen

Orkun Işıtmak’ın Kirli Çamaşırlar Programı Exxen’de

Acun Ilıcalı’nın yeni anlaştığı program belli oldu, Kirli Çamaşırlar programı Exxen’de. Orkun Işıtmak Exxen ile anlaştığı aylar öncesinden belliydi. Exxen programları için daha çok Youtuber’lar ile anlaştı. Konuşanlar programı ile tanınan Hasan Can Kaya, Enes Batur, Reynmen, Berkcan Güven anlaşılan anlaşma sağlanan diğer Youtuber’lar.

Kirli Çamaşırlar Exxen'de
Kirli Çamaşırlar Programı Exxen’de

Acun Ilıcalı yayın hayatına girdikten sonra aşırı yoğunluktan dolayı sitenin çökeceğinden korkuyor. Exxen’e çok güvenen Ilıcalı, ileriki dönemlerinde çok farklı projeleri platformda izleyicilerin beğenisine sunmak istediklerini belirtti. Exxen’in bazı programları daha önce izlenen projeler olduğu gibi bazıları da ilk defa çekiliyor. Daha önce izlenen projelerden biri de Kirli Çamaşırlar oldu. Daha önce Orkun Işıtmak kanalında diğer Youtuber’lar ile videolar çekmişti.

Cesaretiniz Edemediğiniz Her Şey Bu Programda

Exxen sosyal medya üzerinde Kirli Çamaşırlar programı Exxen’de olduğunu açıkladı. Exxen TV yayın programının ilk haftasına bomba gibi girmek istiyor ve Kirli Çamaşırlar programını ilk haftaya yetiştirmeye çalışıyor.

Orkun Işıtmak Exxen’de

Formatta, Orkun Işıtmak, tanınmış Influencer’ları programa davet ediyor. Davet ettiği Influencer’lara yalan makinesine bağlıyor. Onlara herkesin sormaktan korktuğu soruyor ve cevaplarının yalan olup olmadığını öğreniyor. Youtube’da en çok izlenen programı Enes Batur ile çektiği program oldu. Exxen’deki ilk programında hangi ünlü kişiyi çağıracağı çok merak ediliyor. Acun Ilıcalı’nın ilk programda konuk olacağı iddia ediliyor. İddiaların ne kadar doğru olduğunu bilinmiyor. Fakat konuk olan kişinin platform içinde biriyle yapılmak istendiği biliniyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu