BluTv

Kısa Süreliğine BluTV Ücretsiz

Türkiye’de popüler olan dijital yayın platformlarından biri olan BluTV’nin kullanım oranı arttı özellikle yeni tip Covid19 salgını döneminde ciddi oranda artış gösterdi. Karantina döneminde evde kalmak zorunda olduğu için zaman geçirmek amacıyla insanlar dijital yayın platformu üzerinden dizi veya film izlemeyi tercih ediyor.

Kısa Süreliğine BluTV Ücretsiz
Kısa Süreliğine BluTV Ücretsiz

2015 yılında kurulan BluTV platformu, Twitter hesabı üzerinden izleyicileri sevindirecek bir haber verildi. Açıklanan habere göre BluTV 16,17,18 Nisan tarihlerinde ücretsiz hizmet sunuyor.

Açıklanan yeni genelgeye göre  sokağa çıkma kısıtlamaları Cuma günleri saat 19.00′da başlayıp ve Pazartesi günleri saat 05.00‘te sona eriyor. BluTV platformu , sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu tarihlerde (16,17,18 Nisan )  dizi ve filmlerini ücretsiz yapma kararını aldı.

BluTV Ücretsiz Nasıl Yapılır?

  • İlk önce blutv.com web sitesini ziyaret edip.
  • Üst kısımda bulunan “Ücretsiz izle” kutusuna tıklayıp.
  • Açılan yeni sayfa üzerinden kişisel bilgilerinizi girin ve hemen ardından “Kayıt Ol” butonuna tıklayın.
  • Devam et” butonuna tıklayın ve daha sonra “Onayla” seçeneğini seçin.
  • Son olarak “İzlemeye Başla” butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra izleyebilirsiniz

Bu kampanya 18 Nisan tarihine kadar geçerli olduğundan dolayı elinizi çabuk tutmanız lazım. Cihazınızda BluTV uygulaması bulunmuyor ise “İndir” butonuna tıklayarak indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu