Güncel

Kişisel Duruş Antrenörü STRAIGHT ile Tanışın!

Sizde sürekli etrafınızdakilerden dik durmanız gerektiği uyarısını alıyorsanız kişisel duruş antrenörü STRAIGHT ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Dik durmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış olan bu cihaz ile rahatsız edici dik durma korselerine veda edebilirsiniz. STRAIGHT ile istediğiniz duruş şeklini kolay bir şekilde ayarlayarak, cihazın sizi ne zaman uyaracağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Kişisel Duruş Antrenörünüz
Kişisel Duruş Antrenörünüz STRAİGHT

Dik Durmak Artık Hayal Değil

Kişisel duruş antrenörü ile duruşunuzu 21 günde iyileştirebilirsiniz. Üstelik rahatsız edici dik duruş aparatları kullanmanıza gerek kalmaz. STRAIGHT’ınızı satın aldıktan sonra bir tık ile uygulamayla eşleyerek dilediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. “Straight” mobil uygulaması ile ilerlemenizi izleyebilir, egzersizlerinizi ve günlük istatistiklerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan animasyon karakter ile duruşunuzu anlık olarak görebilirsiniz.

Kendinize ait bir STRAIGHT satın aldıktan sonra App Store veya Google Play Store üzerinden uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ardından istediğiniz duruş şeklini kolay bir şekilde ayarlayarak STRAIGHT’ınızın sizi ne zaman uyaracağını belirleyebilirsiniz. Böylece sürekli hayalini kurduğunuz duruş şekline sahip olabilirsiniz.

STRAIGHT Dik Durmanıza Nasıl Yardımcı Olur?

Kişisel duruş antrenörü olan STRAIGHT, sağlıklı duruş alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olmak için tasarlandı. Bilimsel açıdan BioFeedback yöntemini kullanan cihaz, duruşunuz bozulduğu zaman dik durmanız için küçük titreşimler ile sizi uyarır. Böylece duruşunuzu düzelterek sırt ve göğüs kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Üstelik bu duruşu alışkanlık kazanmak için ihtiyacınız olan şey 21 gündür. Cihazınızı satın aldıktan sonra;

  • Kısa süren birkaç adım ile cihazınızı StraightApp Uygulaması ile eşleştirebilirsiniz.
  • Yapıştırıcıları kullanarak cihazınızı sırtınıza yerleştiriniz.
  • Gerçek zamanlı geri bildirimlere bakarak duruşunuzdaki gelişimi kendiniz takip edebilirsiniz.
Kişisel Duruş Antrenörünüz STRAIGHT
Kişisel Duruş Antrenörünüz STRAIGHT
Kişisel Duruş Antrenörünüz STRAIGHT
Kişisel Duruş Antrenörünüz STRAIGHT

Kodgem Straight Yapıştırıcıları

Cihazı sırtınıza yerleştirmek için kullanacağınız Straight yapıştırıcıları hipoalerjiniktir. Ayrıca çift taraflı olarak tasarlanan bantların bir yüzeyi cihaza bir yüzeyi de kullanıcıların sırtlarına yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Yapıştırıcıyı kullanmadan önce yüzeyin kuru ve temiz olması önemlidir. Saç veya terle yapışkanlığını yitirmeyecek şekilde tasarlanan Straight yapıştırıcıları, cilde göre değişkenlik göstermekle birlikte 3-10 gün kullanıma uygundur.

StraightApp Uygulaması Ne İşe Yarar?

Yeterince özgüvenli olmadığınızı düşünüyorsanız belki de dik durmuyorsunuzdur. Unutmamak gerekir ki sağlıklı ve dik bir duruş fiziki anlamda mükemmel görünmenizi sağlamanın yanı sıra insanlara özgüvenli olduğunuzun mesajını da verir. Ayrıca uzmanlar, kötü duruşun vücut fonksiyonlarını etkilediğini ve hiç fark etmediğimiz yan etkileri olduğunu sıklıkla ifade eder. Bu duruma son vermek için üretilen STRAIGHT ile siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Dik Duruş Cihazı StraightApp
Dik Duruş Cihazı için StraightApp

Cihazınızı satın aldıktan sonra akıllı cihazınızın uygulama marketinden StraightApp uygulamasını indirmeniz gerekmekte. Ardından cihazınızı uygulama ile eşleştirerek gerçek zamanlı bir duruş takibi yapabilirsiniz. Ek olarak cihazınızı da uygulama üzerinden ayarlayabilirsiniz. Ayrıca haftada en az 3 gün yapmanız gereken egzersizlerinizi de yine uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

Kişisel Duruş Antrenörünüz Para İadesi Garantili

Kodgem Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, STRAIGHT ürününü kullanan kullanıcıların duruşlarının daha iyi bir hale geleceğinden emin oldukları için para iade garantisi de sunmakta. Şirket, iade alacağı ürünler için “Tüketiciyi Koruma Kanunu” çerçevesinde hareket etmekte. Orijinal kutu veya ambalajıyla birlikte ürününüzün orijinalliği bozulmadı sürece 14 gün içinde ürününüzü iade edebiliyorsunuz.

Ürünü iade etmeye karar vermeniz durumunda ürünle birlikte iade sebebini belirttiğiniz bir yazı ile gönderebilirsiniz. Ayrıca teslimattan kaynaklanan problemlerde zararınız yine şirket tarafından karşılanır. Ancak hasarlı bir paketi teslim almanız durumunda şirket, kargo firmasının görevini düzgün bir şekilde yerine getirdiğini varsayar. Böyle bir durum yaşamamak için ürününüzü kargo görevlisinden teslim alırken hasarlı olmadığından emin değilseniz kuryeyle birlikte tutanak tutabilirsiniz.

Kodgem Straight cihazını satın almak ve hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.kodgemstraight.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu