Netflix

Kıvanç Tatlıtuğ Netflix ile Anlaştı

Netflix Kıvanç Tatlıtuğ ile anlaşmak istiyordu. Hatta La Case De Papel’de Kıvanç Tatlıtuğ’un yer alacağı iddia ediliyordu. Türkiye’nin en büyük oyuncuları arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, Netflix ile bir dizi için anlaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ Netflix'te Yeni Bir Dizide Yer Alacak
Kıvanç Tatlıtuğ Netflix’te Yeni Bir Dizide Yer Alacak

Kıvanç Tatlıtuğ Bir Denizaltı Hikayesi adlı projede başrol olarak yer alıyor. Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin oyuncuları çok dikkat çekiyor. Kıvanç Tatlıtuğ dışında Özge Özpirinçci, Ertan Saban, Meriç Aral, Ece Çeşmioğlu ve Onur Ünsal gibi büyük oyuncularda projede yer alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ filmleri ödül almayı başarıyor ve ödül aldığı projelerin çoğunda Tolga Karaçelik yönetmenlik yapıyor. Bu yeni projede de Tolga Karaçelik ve Kıvanç Tatlıtuğ tekrar bir araya geliyorlar.

Kıvanç Tatlıtuğ Netflix ile Anlaştığı Bir Denizaltı Hikayesi’nin Konusu Nedir?

Kıvanç Tatlıtuğ dizi de Arman karakterini canlandırıyor. Arman bir dalış eğitmeni. Dünya da garip olaylar dönüyor. Dünya doğal afetlere teslim oldu. Bir grup bilim insanı ile Arman olayları araştırmak için görevlendiriliyor.

Özge Özprinçci ise bu kadroya sonradan deniz biyoloğu karakteri ile dahil oluyor. Özge Özpirinçci’nin canlandırdığı karakterin ismi henüz bilinmiyor. Dizi, Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin canlandırdığı karakterlerin yaşadıkları olayları anlatıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Netflix'te
Kıvanç Tatlıtuğ Netflix’te

Bir Denizaltı Hikayesi Dizisi Ne Zaman Yayınlanıyor?

Dizi bir nevi kıyamette yaşanacak olayları anlatıyor. Bu yüzden dizinin bol aksiyonlu olması bekleniyor. Netflix’in görüntüleri sızdırmasından sonra Netflix kullanıcıları başrol oyuncuları arasında dönen duyguları merakla bekliyor.

Netflix’in sosyal medya hesaplarından görüntüyü sızdırmasından sonra sosyal medya kullanıcıları filmin ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. Netflix konu hakkında açıklama yapmadı. Fakat Netflix yeni projeleri hakkında görüntüleri sızdırdıktan sonra en geç 4 ay sonra içerikler yayın hayatına başlıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu