Güncel

Kız Arkadaşını Öldüren Yayıncı Olayı Hakkında Yeni Bilgiler Bulundu

Geçtiğimiz günlerde Rusya vatandaşı bir yayıncı bağış karşılığında kız arkadaşını sadece iç çamaşırları ile balkona kilitlemiş. Bu olay sonucu hamile sevgilisi vefat etmişti. Ölüm nedeninin hipotermi olduğu düşünülüyordu. Fakat Rus yetkililerin iddiasına göre olay çok daha korkunç İddiaya göre kadının ölüm nedeni “korkunç ve çoklu kafa yaralanmaları.”

Kız Arkadaşını Öldüren Yayıncı
Kız Arkadaşını Öldüren Yayıncı

Kız Arkadaşını Öldüren Yayıncı 15 Yıl Hapis Alabilir

Gerçek adı Stanislav Reshetnikov olan Youtube yayıncısı izleyicilerden gelen bağışlar sonrası sevgilisine hem sözlü hem de fiziksel olarak şiddet uyguluyordu.

Yine gelen bir bağış sonrası Reshetnikov sevgilisini Moskova soğuğunda 15 dakika boyunca kilitli tutmuş. İçeri geri aldığında ise hamile kadın hareketsiz kalmıştı. Yaşanan olay sonucu izleyiciler polise haber vermiş polislerde Reshetnikov’u tutuklamışlardı.

Kız Arkadaşını Öldüren Yayıncı
Kız Arkadaşını Öldüren Yayıncı

Daily Diot’un yayınladığı habere göre Stanislav Reshetnikov taksir ile cinayet suçu ile yargılanacak. Bunun sonunda 15 yıla kadar da hapis cezası alabilecek. Buna ek olarak Reshetnikov, Grigoryeva’nın kafasına bir kaç kez vurduğunu itiraf ettiği iddia edildi.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu