GüncelExxen

Konuşanlar Youtube’dan Kaldırıldı

Hasan Can Kaya kimdir, bu kadar başarıyı nasıl gösterdi? Hasan Can Kaya bir şirket açmıştı ve bu şirket format üretiyordu. Şirket format satamayınca battı. Satmaya çalıştığı formatlardan biri şuan popüler olan Konuşanlar programıydı. Daha sonra bu programı kendisi çekmeye karar verdi ve program Youtube seyircileri tarafından oldukça beğenildi.

Popülaritesi artan program, Acun Ilıcalı’nın gözünden kaçmadı ve 1 Ocak 2021 tarihinde yayına girmesi planlanan Exxen’de programı yayınlamaya karar verdi. Acun Ilıcalı’nın Exxen için anlaştığı ilk program oldu. Programı sevenler bu duruma çok üzüldü çünkü artık programı izlemek için para vermeleri gerekecek. Bu kapsamda yapılan anlaşma gereği Konuşanlar Youtube’dan kaldırıldı ve bu olay sosyal medya da gündem oldu.

Konuşanlar Youtube'dan Kaldırıldı
Konuşanlar Youtube’dan Kaldırıldı

Hasan Can Kaya Konuşanların Videolarını Silmesi Tepki Çekti

Hasan Can Kaya Youtube hesabından Konuşanlar programlarının kesitlerini kaldırmadı ama diğer tüm videoları kaldırdı. Konuşanlar 16.bölüm hakkında komik anlar kısa videolar halinde dururken videonun tamamı yer almıyor. Yakın zamanda Exxen’de yayınlanması planlanan programın eski bölümleri Hasan Can Kaya tarafından silindi.

Hasan Can Kaya Youtube'dan Videolarını Kaldırdı
Hasan Can Kaya Youtube’dan Videolarını Kaldırdı

Hayranları tarafından olayın fark edilmesiyle sosyal medyada konu gündem haline geldi. Videonun kaldırılmasının sebebi ise Exxen Konuşanlar programının eski videolarının da Exxen platformunda paylaşılacak olması. Bu yüzden Youtube’da videonun durmasını istemeyen Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya’dan videoları silmesini istediği iddia ediliyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu