K-Pop

Monsta X, “Fantasia X” Filmini Tanıttı

Monsta X, resmi sosyal medya hesaplarında “FANTASIA X” filmi yayınladı. Film resmi olarak, grubun beklenen üçüncü tam uzunluktaki albümleri FATAL LOVE’ın piyasaya sürülmesine öncülük ediyor. Filmin, grubun önceki listelerinin zirvesini oluşturan birkaç geri çağrısı var. Örneğin üyelerin yağmurda şemsiyelerle ayakta durdukları açılış sahnesi, grubun en büyük hitlerinden bir sahneyi andırıyor.

Monsta X, 20 Ekim tarihinde gelecek albümün parça listesini yayınlayacak. Ayrıca 29 Ekim tarihinde Monsta X, aksiyon dolu bir müzik videosu tanıtımını yapacak. Ardından 1 Kasım tarihinde albümün ön izlemesi yayınlanacak ve FATAL LOVE albümü 2 Kasım’da birçok müzik kaynağında yayınlanacak.

Fantasia X
Monsta X

Fantasia X Filminin Detayları Nelerdir?

Fantasia X filmi, üç bölüme ayrılmıştır. Filmin ilk yarısı “A Story: Fantasia” isminde ve filmin bu kısmında farklı karelerde Jooheon, Shownu ve Hyungwon görülüyor. İkinci kısmı olan “Another Story: X” kısmında Changkyun, Kihyun ve Minhyuk farklı hikayelerle seyircilerin karşısına çıkıyor. Filmin son bölümü “Our Story: Fantasia X” kısmında Minhyuk tekrar görülüyor ve bir anlamda zamanı geri çeviriyor. Grubun bütün üyeleri ile bir araya geldiği “Fantasia” setinde yeniden ayakta durmalarını sağlar.

Film Tanıtımı

K-Pop dünyasının en iyi 10 grubunu öğrenmek için hemen tıklayın.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu