Girişim Yatırım

Kripto Paraların Güncel Değeri Ne Durumda

Bu yazımızda sizlere güncel değerlerini ve yaşadığı artışları, düşüleri göstermek istiyoruz. Asla tavsiye de bulunmuyoruz.

Kripto Paraların Güncel Değeri Ne Durumda
Kripto Paraların Güncel Değeri Ne Durumda

Dünya ekonomisinde en çok konuşulan ve en çok takip edilen kripto paralar her geçen gün değeri artıyor ya da azalıyor. Bu artış ve azalış kimi uzmana göre kontrol edilebiliyor kimi uzmana göre ise kontrol edilemiyor. Bu konu da uzmanlar ortak bir nokta da buluşamıyor. Uzmanlar bile kripto para hakkında bazı noktalarda anlaşamıyorken yatırım yapmak isteyen kişiler hangi altcoini alacağı konusunda kararsız kalması gayet doğal gibi duruyor.

Yatırım yapmak isteyen yatırımcılar en çok kararsız kaldığı noktalardan biri hangi altcoini alacağını bilememesi oluyor. Eğer tablodan da anlamıyorsanız mecburen güncel piyasa değerini takip etmek zorunda kalıyorsunuz. Yatırımcıların en çok sorun yaşadığı nokta ise her borsa sitesinin değerleri birbirleriyle uyuşmuyor olması. Bu uyuşmama çok büyük rakamlar olmasa da yatırımcılar bu sebepten dolayı hangi borsa sitesinde işlem yapacağını şaşırıyor. Peki güncel olarak Bitcoin ve altcoinlerin güncel değeri ne?

Kripto Paraların Güncel Değerinde Büyük Değişimler Yaşandı Mı?

Bitcoin ne kadar ya da altcoinlerin değerinde değişme var mı diye güncel olarak takip etmek için saatler harcayabiliyorsunuz. Bu yazımızda güncel olarak hem Bitcoin’de hem de altcoinlerde neler yaşandığını görebiliyorsunuz.

Kripto Paraların Güncel Değerinde Büyük Değişimler Yaşandı Mı?
Kripto Paraların Güncel Değerinde Büyük Değişimler Yaşandı Mı?

Elde edilen verilere göre kripto para hacimlerinde %3 artış yaşandı ve güncel değeri 2 trilyonun üzerine çıktı. Güncel piyasa hacminde artış yaşanırken kripto paralarda ne kadarlık bir değişim yaşandı?

Bitcoin’in değerinde %2 değer artışı yaşandı ve güncel değeri 59 bin seviyesinin üzerine çıktı. Bitcoin’in güncel toplam piyasa değeri ise 1.113 dolar seviyesinde dolaşıyor.

En Çok Değer Kazanan Altcoinler;

Listenin ilk sırasında %25.41 artış sağlayan Stellar yer alıyor. Stellar her geçen gün artış göstermeye devam ediyor. Uzmanlar Stellar‘ın artışı diğer altcoinlere göre daha uzun süreceğini düşünüyor. Tekrar hatırlatmak gerekirse bu yazı tavsiye yazısı değildir.

En Çok Değer Kazanan Altcoinler’in KısaltmasıEn Çok Değer Kazanan AltcoinlerYaşanan Artış
XLMStellarDeğişim: + %25,41
XRPRippleDeğişim: + %23,90
KCSKuCoinDeğişim: + %18,69
ELAElastosDeğişim: + %18,30
POEPo.etDeğişim: + %17,51
Kripto Paraların Güncel Değeri

Değer Kaybeden Altcoinler;

Listenin en çok değer kaybeden altcoini HYN oldu. HYN çok büyük bir düşüş yaşadı. Bu düşüş diğer günlerde olacak mı merak ediliyor. Uzmanlar listedeki altcoinlerin değer kaybedeceğini tahmin ettiklerini fakat Holo’nun bu kadar değer kaybetmesi uzmanları şaşırttı.

En Çok Değer Kaybeden Altcoinler’in KısaltmasıEn Çok Değer Kaybeden AltcoinlerYaşanan Azalış
HYNHyperionDeğişim: %-73,74
ARDRArdor Değişim: %-28,99
DENTDentDeğişim: %-14,43
ARKARKDeğişim: %-11,70
HOTHoloDeğişim: %-11,30
Kripto Paraların Güncel Değeri

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu