Influencerlar

Kürşat Juan Kimdir ?

Kürşat Juan kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Bu gibi sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız Kürşat hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Kürşat Juan Kimdir ?
Kürşat Juan Kimdir ?

Kürşat Juan tam adı ile Kürşat Yalçınkaya 5 Mayıs 1999 İstanbul Kadıköy’de dünyaya geldi. Bir abisi ve bir ablası olan Kürşat Juan babasını 8 yaşındayken kaybetti. Babasını kaybettikten sonra çok çalışmaya ve başarılı olmaya karar veren Juan’ın birçok YouTube girişimi başarısızlık ile sonuçlandı. Bu başarısızlıklarından ders çıkarmasını bilen Juan asla pes etmedi. 2018 yılında ise TikTok’a başlayan ünlü fenomenin başarı hikayesi böylece başlamış oldu.

Neredeyse ilk TikTok kullanıcılarından olan Kürşat Juan TikTok’un en başarılı fenomenleri arasında yer alıyor. Gerek içtenliği gerek dostluğu gerekse de sempatikliği ile oldukça ilgi toplayan fenomenin şuan TikTok takipçi sayısı ise 3 milyon. Buna ek olarak Instagram ve YouTube için de içerik üreten ünlü influencer’ın Instagram’da 760 bin Youtube’da ise 716 bin takipçisi bulunuyor.

Alayına adında bir şarkısı da bulunan Kürşat Juanın şarkısı şu an 13 milyon izlenme ve 445 bin beğeniye ulaştı. Buna ek olarak Kürşat Juan’ın çocukluk hayalinin şarkıcılık olduğunu ve bu alanda ilerlemek istediğini belirtelim

Kürşat Juan Ceren Yaldız İlişkisi

Kürşat Juan Kimdir ?
Kürşat Juan Kimdir ?

Bu ikili bir dönemin en çok konuşulan birlikteliklerinden biriydi. Zira fanların cekü olarak adlandırdığı ilişki TikTok’ta 1 milyar etkileşim aldı. Hala bazı fanların bu ilişkinin tekrar olmasını istediğini de belirtelim. Ayrıca bir videoda Kürşat’ın Instagram arama geçmişinin açıklandığı ve orada Ceren’in de bulunduğunu biliniyor.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu