GüncelNetflix

La Casa De Papel’de Türk Oyuncu Heyecanı!

Netflix’te son sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan La Casa De Papel dizisinin 5. Sezonuna erkek bir oyuncu dahil olacak. Bu erkek oyuncunun Türk oyuncu olabileceği söylentiler arasındaydı. 5. sezonda La Casa De Papel dizisine katılacak Türk karakter, Türkiye’de büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve çok sevilen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

Dizi çekimleri için kısa süre içerisinde İspanya’ya gidecek olan Kıvanç Tatlıtuğ’un rekor kırması bekleniyor. Netflix’in dünya çapında ün salan ve konusunun hırsızlık temalı olduğu dizisi, La Casa De Papel’e uzun süredir ekranlardan uzak olan yakışıklı ve başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un dahil olacağı büyük heyecan uyandırdı. La Casa De Papel 4. Sezonunu da geride bırakarak milyonlarca hayran kitlesine sahip bir dizi.

La Casa De Papel’de Türk Oyuncu Heyecanı!
La Casa De Papel’de Türk Oyuncu Heyecanı!

Yeni sezonda ise Türk oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un dizide hangi karaktere hayat vereceği henüz belli olmadı. La Casa De Papel dizisinde yer alan her bir oyuncu farklı ülkelerin şehirlerini taşıyan isimler alıyor. Bu kapsamda Kıvanç Tatlıtuğ’un hangi şehrin ismini alacağı ise ayrı bir merak konusu oldu. Türkiye’ye ait bir şehir ismi taşıması beklenen Kıvanç Tatlıtuğ, başka herhangi bir şehrin ismini de alabilir.

La Casa De Papel Final Sezonu

La Casa De Papel dizisinin son sezonunun ne zaman başlayacağı ne zaman yayına gireceği ise henüz belli değil. Dizinin 5. sezonunun tarihi belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız. Adana’da 27 Ekim 1983 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, hem oyuncu hem de eski bir manken. Türkiye’de en çok bilinen ve izlenen dizi ve filmlerde rol alan Tatlıtuğ’un yer aldığı bazı projeler ise şunlardır: Amerikalılar Karadeniz’de, Kelebeğin Rüyası filmleri ve Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şûra, Cesur ve Güzel ve Ezel dizilerinde yer alarak izleyicilerin büyük beğenisini toplamıştı.

Eğer Netflix kullanıcılarından biriyseniz; Netflix kategorisindeki diğer yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

  1. Netflix’ te Yayınlanacak Yerli Dizi ve Filmler
  2. Yeni Netflix Filmi Azizler’in Vizyon Tarihi Belli Oldu
  3. Netflix Direkt Eklentisi Ne İşe Yarıyor?
  4. Netflix Fiyatları Değişiyor Mu?

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu