OyunMOBA

League Of Legends’a İki Yeni Cadılar Bayramı Kostümü Geliyor

İnternette ortaya çıkan sızıntı görsellerinin ardından, yakında League of Legends için çıkacak olan Cadılar Bayramı kostümlerini belli oldu. Twitter ve YouTube’da yeni kostümler görsellerin ortaya çıkmasının ardından League of Legends’a Amumu ve Elise için yeni Cadılar Bayramı kostümleri geleceğini görmüş olduk.

League Of Legends
League Of Legends

League of Legends’da yeni şampiyonların yanı sıra oyuncuları en çok heyecanlandıran şeylerden biri de kesinlikle şampiyonlar için yeni çıkacak olan kostümlerdir. Kostümler her ne kadar oyuncuların oyunu oynayışına bir etkisi olmasa da oyun içerisinde en çok para harcadıkları şeylerden birisidir. Özellikle yeni kostümler söz konusu olduğunda Riot Games oldukça iyi işler çıkarıyor. Şimdi oyun içi görseller ile birlikte oyuna gelecek olan iki yeni kostüm gözler önüne serildi.

Twitter kullanıcısı Shine_Blue_Sky, League of Legends şampiyonları olan Elise ve Amumu için iki yeni görüntü paylaştı ve bu görüntülerde iki şampiyonunda görünümleri Cadılar Bayramını işaret ediyor. Kullanıcıya göre bu iki yeni kostüm League of Legends’a Cadılar Bayramı döneminde oyuna eklenecek. Ancak bunların henüz Riot Games tarafından onaylanmadığını söylemekte fayda var.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu