E-SporLOLOyun

Worlds 2020 Ön Eleme 2. Gün Maç Sonuçları

League of Legends hayranlarının takip ettiği Worlds 2020 ön eleme maçları tüm heyecanıyla devam ederken dün birbirinden harika ve çekişmeli maçları izledik. Temsilcimiz Papara Supermassive dün ilk maçlarını oynadı.

Worlds 2020
Worlds 2020

Worlds 2020 ön eleme ikinci gün karşılaşmaları sona erdi. İkinci maçlarının ilki dün Türkiye saati ile 11:00’da Rainbow7 ve V3 Esports takımları arasında oynandı. Karşılaşmanın kazananı V3 Esports oldu.

Günün ikinci karşılaşmasın da temsilcimiz Papara Supermassive Brezilya’nın INTZ takımı ile eşleşti ve grup maçlarında ki ilk galibiyet sevincini yaşadı. Günün üçüncü karşılaşmasın da ise V3 Esports ile Unicorns of Love takımları eşleşirken kazanan taraf Unicorns of Love oldu.

Worlds 2020 Süpriz Bir Mağlubiyete Sahne Oldu

Günün dördüncü karşılaşmasında ise Çin ekiplerinden olan LGD Gaming ile Rainbow7 eşleşti ve sürpriz bir şekilde kazanan taraf Rainbow7 oldu. Gruptan birinci olarak çıkması kesin gözüyle beklenen Çin ekibi LGD Gaming oynadığı iki maçı da kazanamayarak gruptan çıkma şansını iyice azalltı. Rainbow7 ekibi ise gruptaki ilk galibiyetini LGD Gaming‘e karşı aldı. Günün beşinci karşılaşmasında ise Unicorns of Love ve PSG Talon takımları eşleşti. Birbirlerine çok yakın giden mücadele de kazanan taraf Unicorns of Love oldu ve ikinci galibiyetini aldı.

Günün altıncı karşılaşmalarında temsilcimiz Papara Supermassive LEC ekiplerinden MAD Lions ile oynadı. Rakibine hiç boş alan bırakmayan Supermassive, güzel oyunu ile rakibi MAD Lions’u yenerek gruplardaki ikinci galibiyetine ulaştı. Armut’un güzel oyunu ve takımın ona ayak uydurması ile fevkalade bir zafere imza atan Supermassive gruplardan çıkmaya çok yaklaştı.

Günün son eşleşmesinde ise Team Liquid, Okyanusya ekibi Legacy Esports ile oynadı. Eşleşme sonucunda kazanan takım Team Liquid oldu ve gruptaki ikinci galibiyetini aldı. A grubunda Papara Supermassive ve Team Liquid almış oldukları galibiyetler ile birlikte grupta ilk iki sırayı paylaştılar. Temsilcimizin bir sonraki karşılaşmaları yarın oynanacak. Oynanan maçların ardından puan tablosu aşağıdaki gibidir.

Worlds 2020 Puan Tablosu
Worlds 2020 Puan Tablosu

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu