E-SporLOL

Worlds 2020 Ön Eleme 3. Gün Maç Sonuçları

League of Legends hayranlarının büyük bir heyecanla takip ettiği Worlds 2020 ön eleme maçları tüm hızıyla devam ederken dün B grubunun maçları devam etti. Dünyada en çok izlenen ve takip edilen espor organizasyonu olan Worlds 2020 dün dört karşılaşma oynandı.

Worlds 2020
Worlds 2020

League of Legends Worlds 2020 ön eleme maçlarının ilki dün Japonya temsilcisi V3 Esports ile Çin ekibi LGD Gaming arasında oynandı. İlk maçından yenilgi ile ayrılan LGD Gaming’in ön eleme aşamasını geçmesi bakımından bu maç çok büyük bir önem taşıyordu. Rakibini zor da olsa geçmeyi başaran LGD Gaming gruplara çıkmak için şansını sürdürdü.

Günün ikinci karşılaşması ise Latin Amerika temsilcisi Rainbow7 ile Unicorns of Love arasında oynandı. Önceki iki maçını kazanmayı başaran Unicorns of Love, Latin Amerika temsilcisi Rainbow7’a yenilerek gruplarda ki ilk kaybını yaşadı. Rainbow7 ise toplam’da dört maç oynarken iki galibiyet iki yenilgi ile yoluna devam ediyor ve büyük bir ihtimalle beklenmeyen bir performans göstererek gruplar için playoff’a kalma mücadelesini sürdürecek. Önceki gün oynanan Rainbow7 ve LGD Gaming maçında rakibine hiç bir boş alan bırakmadan kazanan takım, herkesi şaşırtmıştı. Günün üçüncü karşılaşmasında ise PSG Talon ve V3 Esports takımları karşılaştı ve Vietnam temsilcisi PSG Talon rakibini yenmeyi başararak gruplardan çıkmayı garantiledi. Günün dördüncü ve son karşılaşmasında ise Unicorns of Love ve LGD Gaming karşılaşırken kazanan takım ise Unicorns of Love oldu. Kıyasıya giden mücadelede rakibini geçmeyi başaran Unicorns of Love 3 galibiyet 1 yenilgi ile birlikte PSG Talon’un ardından ikinci sırada yer alıyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu