K-Pop

Lee Hyun, Big Hit Entertainment ile Sözleşmesini Yeniledi

Big Hit Entertainment’a imza atan ilk şarkıcılardan olan Lee Hyun, şirketle olan sözleşmesini yeniledi. Big Hit Entertainment, Lee’nin sözleşmesinin yenilenmesiyle ilgili olarak gelecekteki faaliyetlerine devam etmekten ve onu desteklemekten mutluluk duyduğunu dile getirdi: “Uzun zamandır aramızda gelişen güvene dayanarak, Lee Hyun ile bir kontrat yenilemesi imzaladık. Sanatçı olarak yeteneklerini en iyi şekilde gösterebilmesi için onu tam olarak desteklemeyi planlıyor ve gelecekteki faaliyetleri için ilginizi rica ediyoruz.”

lee hyun big hit entertainment
Sanatçı Uzun Zamandır Bit Hit Entertainment ile Çalışıyor

Lee Hyun, Big Hit Entertainment ile Adeta Bir Aile Oldu

Big Hit Entertainment ile ilk sözleşmesini 2007 yılında imzalayan Lee Hyun, bu yenilemenin kendisi için ne kadar anlamlı olduğunu şu sözlerle ifade etti:

“Big Hit ile stajyerlik yapmaya başladığım 2005 yılından bu yana birlikteyiz. O zamandan beri hem şirket hem de ben birlikte bir büyüme ve yetişkin olma sürecinden geçtik. Yakın arkadaşlar arasında bile bu kadar uzun bir ilişkinin olması pek kolay değil. Bu nedenle bu sözleşmenin yenilenmesi bana çok daha anlamlı geliyor. Umarım Big Hit zamanla daha büyük bir şirket olur ve ben de bu yolculukta onlara yardımcı olabilecek bir şarkıcı olurum.”

Lee Hyun, 2007 yılında Big Hit ile anlaştıktan sonra, 8Eight grubu olarak çıkış yaptı. 2010 yılında ikili erkek K-Pop grubu Hommeye, 2 AM grubundan Changmin ile katılarak müzik yelpazesini daha da genişletti. Tüm bunların yanında ayrıca solo sanatçı olarak da birçok başarı elde etti.

Kaynak
Singer Lee Hyun Renews Contract With Big Hit Entertainment

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu