Oyun

Left 4 Dead 2 Güncellemesi

Left 4 Dead 2, 2009 yılında yayına giren zombi temalı bir oyun. Oyuna uzun bir süre sonra büyük bir güncelleme geldi.

left 4 dead 2 gelen güncelleme
left 4 dead 2

Left 4 Dead 2 Güncellemesinin Detayları

Sayısı 20’yi geçen yeni silah ve 10 taneden fazla yakın dövüş silahını arkasında getiren bu güncelleme 378 MB boyutunda.

Eşli, Kapışma ve Hayatta Kalma modları için beş adet yeni senaryo görevi ve bu görevlerin yanı sıra beş adet özel yeni zombi türü, gelen güncelleme ile oyuna eklenmiş bulunuyor.

Yeni gelen Al Director 2.0 sürümüyle oyuna devam ettiğiniz sürece daha fazla karakter bulunacağını açıklayan şirket, oyunculara ait verilerin ve sıralama tablosunun oyun içinde takım arkadaşları ile yardımlaşmaya teşvik edici ödül sisteminin de güncellemeyle birlikte oyuna eklendiğini duyurdu.

Al Director 2.0 sürümünün getirdiği özellikler sahne ve oyun performansınıza göre değişiklik gösterecek. Hava durumu, gitmeniz gereken yolları içinde bulunduğunuz koşullar yüzünden değiştirme, düşman sayısını tespit etme, efekt ve seslerin haricinde her karaktere özel yeni animasyon efektleri de geliyor.

Steam üzerinde şu an için %80 indirimle 3.70 TL olan oyun, bu hafta sonuna kadar tüm oyuncular için ücretsiz bir şekilde sunuldu. Oyunun indirimsiz fiyatına gelecek olursak 18.50 TL.

Left 4 Dead 2 ve Serisini Bilmeyenler İçin

Left 4 Dead 2 dört oyuncuyla internet üzerinden oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu. Aksiyon ve korku kategorisinde kendine has senaryosuyla 2008’de en iyi co-op oyun ödülünü kazandı. Serinin ikinci oyunu 17 Kasım 2009 tarihinde tanıtıldı. Valve geçen günlerde serinin devamının geleceğini ve Left 4 Dead 2’nin şuana kadar 12 milyon kopya sattığını da duyurdu.

Oyun dünyasına ilişkin gelişmeler için Teknotomy Oyun sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu