Exxen

Leyla İle Mecnun Dizisi Exxen’le Geri Dönüyor

Ülkemizin önde gelen televizyon yapımcılarından olan Acun Ilıcalı 2021’in başında erişime açılan Exxen platformu ile birlikte dijital yayıncılığa adım attı. Acun Ilıcalı Exxen içerikleri konusunda önemli Youtuberlar ile iş birliği içerisinde. Örneğin Alper Rende’nin Kaçış formatı , Orkun Işıtmak’ın Kirli Çamaşırlar formatı, Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar formatı Exxen’in en çok izlenen içerikleri konumunda bulunuyor. Bu formatların yanında Sihirli Annem gibi Türk televizyon tarihinde yer edinmiş dizilerde Exxen’de bulunuyor. Son edinilen bilgilere göre ise yakın zamanda Leyla İle Mecnun dizisi Exxen ile tekrar karşımıza çıkacak.

Leyla İle Mecnun Dizisi Exxen İle Geri Dönüyor
Leyla İle Mecnun Dizisi Exxen İle Geri Dönüyor

Leyla İle Mecnun Dizisi Exxen’de Yayınlacak

Konu hakkında resmi İnstagram hesabından paylaşım yapan Birsen Altuntaş “Acun Ilıcalı, Sihirli Annem’in ardından Exxen için bir fenomen diziyi daha yeniden çektirecek. Ilıcalı, şimdi de Leyla ile Mecnun’un haklarını aldı. Geçen aylarda 10. yaşı kutlanan diziyi yine Onur Ünlü çekecek. Dizinin eski ekibiyle görüşmeler başladı. Çekimleri yaz aylarında başlaması planlanıyor” ifadelerini kullandı

Leyla Ve Mecnun Dizisi Nasıl Bir Diziydi

Leyla İle Mecnun Dizisi Exxen İle Geri Dönüyor
Leyla İle Mecnun Dizisi Exxen İle Geri Dönüyor

Şubat 2011 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi o tarihten Ocak 2014 tarihine kadar ekranlarda seyirciler ile buluştu. Yayında olduğu 3 yıl boyunca reyting rekorları kıran dizi her yaştan insanın izleyebileceği bir diziydi. Dizi ülkemizdeki başarılı olmuş nadir komedi dizileri arasında yer almakla beraber hala sosyal medyada paylaşılmaktadır.

Leyla İle Mecnunun tekrar ekran karşısına çıkması çok sevindirici bir gelişme . Tekrardan eski popülaritesini kazanıp kazanamayacağını hep beraber göreceğiz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu