Oyun

Life is Strange Yeni Oyunu Çıkıyor

Oyun severler tarafından oldukça sevilen serilerden bir tanesi olan Life is Strange, True Colors adında yeni bir oyunla geliyor. Bu yeni oyun için senaryo yazılmadı fakat oyunu mevcut olduğu ilk günden itibaren oynayabileceksiniz. Grafik anlamında da son derece iyi bir şekilde geliştirilmiş olan oyun 10 Eylül’den itibaren konsol ve PC için yayınlanacak.

Life is Strange'ın Yeni Oyunu Eylül Ayında Geliyor
Life is Strange’ın Yeni Oyunu Eylül Ayında Geliyor

True Colours, oyuncu Erika Mori tarafından seslendirilen ve 21 yaşında olan Alex Chen’in yeni kadrosuna sahip. Alex, uzun süredir görüşmediği kardeşi Gabe’le yeniden bir araya gelebilmek için Colorado’daki hayali bir şekilde bulunan Haven Springs kasabasına taşınıyor.

Life is Strange True Colours İçeriği

İki kardeş buluşacakları zaman Gabe bir kaza sonucu ölüyor. Bundan sonra yapılacak olan işlerse kardeşinin “kaza” nedeniyle ölmesinden dolayı empati gücünü kullanacak olan Alex’e kalıyor.

Yeni oyuna ek olaraksa geliştirici firma Strange serisinin eski oyunu olan Before the Storm üzerinde de çalışıyor. Bunun yanı sıra geliştirici firma orijinal oyunun yenilemesi ve ön bölümünün de oyuncular için yolda olduğunu belirtiyor.

Geliştirici firma olan Square Enix’e göre, yeni gelecek olan bu iki oyunda da tam yüz hareket yakalama özelliği olacak. Ek olaraksa son derece geliştirilmiş karakter animasyonu da yer alacak. Strange serisinin Remastered Collection oyunu, sonbaharda PlayStation 4, PC, Xbox One ve Google Stadia üzerinde satışa sunulacak.

Bütün bunlara ek olarak True Colors, Xbox Series S, Xbox Series X, Box One, PC, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Google Stadia üzerinde oynanabilecek.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu