K-Pop

Lisa, Lilifilm Official YouTube Kanalıyla 6 Milyon Aboneye Ulaştı

BLACKPINK ‘in baş rapçisinin resmi YouTube kanalı Lilifilm Official, 2 Mart tarihi itibarıyla 6 milyon aboneyi aşarak bir dönüm noktasına ulaştı. Toplamda sadece 10 video yüklenen kanal 214 milyondan fazla görüntülendi. Hayranlarının ve arkadaşlarının desteğiyle Lisa, kendine özgü dansı sayesinde K-Pop içeriğine sahip YouTube kanalları arasında adeta zirveye tırmandı.

lilifilm official blackpink lisa
Lisa, Dansın Kraliçesi Olduğunu Bir Kez Daha Kanıtladı

BLACKPINK’in üyesi Lisa’nın kendisine ait yeni bir YouTube kanalı olan Lilifilm’i, başarılı şarkıcı,çektiği vlogları ve farklı şarkılardaki dans performanslarının videolarını yüklemek için açtı. Kanal adındaki “Lili”, Lisa’nın adının ilk hecelerinden oluşan takma adıyla belirlendi. Tam adı Lilifilm Official olan YouTube kanalı 25 Ekim 2018 tarihinde oluşturuldu ve ilk videosu 5 Kasım 2018’de yüklendi.

Lilifilm Official YouTube Kanalına BLACKPINK’ten ve BLINKlerden Destek Yağıyor

Bu YouTube kanalında, Lisa’nın ve onunla beraber gezen diğer BLACKPINK üyelerinin Japonya, Kaliforniya ve Avustralya gibi çeşitli yerlerdeki seyahatlerinden alışveriş, gezi ve atıştırmalıklardan kısa klipler halinde yayınlanmış vloglar yer aldı. Yetenekli şarkıcının grup arkadaşları da yüklenen yeni videoların YouTube bağlantısını, Instagram hikâyelerinde paylaşarak onun kanalına olan desteklerini gösterdi.

Genellikle birkaç ay arayla video yüklenen Lilifilm Official kanalının görüntülenme sayısı 2018 yılından bu yana hızla artıyor. Ayrıca BLACKPINK’in dans kraliçesinin yüklemelerinden LILI’s FILM #3 dans performansı videosu, 57 milyonun üzerinde görüntülenerek en çok görüntülemeyi alan videosu oldu. Son yüklediği videoyla da sürekli olarak görüntülenme sayısının artması, başarılı şarkıcının sadık takipçilerinin ve onun dans yeteneğinin dünya çapında bir kanıtı oldu.

Kaynak
BLACKPINK’s Lisa Hits 6 Million Subscribers On YouTube Channel

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu