Güncel

Linkedln Yeni Özellikleri

İş dünyasına yönelik olarak geliştirmiş olan LinkedIn, oldukça geniş bir kullanıcı sayısına sahip. Fakat bu geniş kullanıcı havuzu ile birlikte uygulamanın kullanıcı dostu bir deneyim sunup sunmadığı konusunda oldukça fazla sayıda tartışmalar var.

Geliştiriciler de platformda kullanıcılara daha iyi bir tecrübe sunmak için uygulamaya güncelleme getirmeye devam ediyor. Hatta bazı kullanıcılar LinkedIn’in Facebook ve Twitter karışımı bir seviyeye de olduğunu söylüyor. Üstelik bu söylemleri daha da artıracak yeni bir özellik uygulamaya eklendi.

Gelen Güncelleme İle Linkedln Yeni Özellikleri

Kısa bir süre önce hikâyeler özelliğini kullanıcılara sunmuş olan Linkedln yeni bir özelliği daha getiriyor. Bundan sonra Linkedln kullanıcıları artık yapmış oldukları paylaşımlara kimlerin yorum yapıp ve cevap verebileceklerini seçebilecekler.

Linkedln Yeni Gelen Özellik İle Kullanıcılar Kimin Yorum Yapıp Cevaplayabileceğini Seçebilecek
Linkedln Yeni Gelen Özellik İle Kullanıcılar Kimin Yorum Yapıp Cevaplayabileceğini Seçebilecek

LinkedIn geliştiricileri, tüketicilerine daha fazla kontrol vermenin önemli olduğunu belirtti. Ek olarak değişen bir diğer özellik ise “Paylaşımlarınızı kimler görebilsin” özelliği oldu. Bunun yanı sıra “sessize alma” seçeneği de yeni gelen güncelleme ile birlikte uygulamaya eklendi.

Linkedln Yeni Gelen Özellik İle Kullanıcılar Bir Sayfayı Ya Da Yapılan Yorumu Sessize Alabilecek
Linkedln Yeni Gelen Özellik İle Kullanıcılar Bir Sayfayı Ya Da Yapılan Yorumu Sessize Alabilecek

Linkedln Sessize Alma Özelliği Nasıl Kullanılır

Yeni gelen sessize alma özelliğini kullanabilmek için yapılmış olan bir paylaşımın sağ üst köşesinde duran üç noktaya tıklayıp karşınıza gelen seçenekler arasından sessize al butonuna tıklamanız yeterli.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu