K-Pop

BLACKPINK’ten Lisa, “Youth With You” Programına Katılan Yarışmacının Öğrencisi Olmak İstedi

İlk olarak 2020 yılının bahar aylarında yayınlanmaya başlayan dansçı eleme yarışması “Youth With You (Gençlik Seninle)” birinci ve ikinci sezonu ile oldukça ses getirmişti ve BLACKPINK grubunun sevilen üyesi Lisa’nın mentor jüri olarak dönüşüyle üçüncü sezonda bir kez daha seyircileriyle buluştu. Yarışmacılar jürinin karşısında ilk kez yeteneklerini sergilerken Lisa, katılımcılardan birinin dansını o kadar çok beğendi ki onun kendine has dans stilini öğrenmek istediğini söyledi.

youth with you lisa liang sen
Youth With You Üçüncü Sezonunda BLACKPINK’in Baş Rapçisi Mentor Olarak Bulunuyor

Yarışmacı Liang Sen başlangıçta sahneye çıktığında kel olması izleyen herkesi şaşırttı. Hatta diğer yarışmacılar onun Shaolin keşişleri gibi göründüğünü söylediler. Liang Sen kendine has mizahıyla bezenmiş türünün tek örneği dansını sergiledikten sonra izleyen herkesin beğenisini kazandı. Usta şarkıcı Chris Lee ve Lisa, yüzünde kocaman gülümsemeler ile yarışmacının performansını alkışlarken diğer katılımcılar da koltuklarından kalkarak alkışlamaya devam etti.

İşte Lisa’yı Dans Kraliçesi Yapan Şey

Alkışlamaların ardından ise, Sen’in performansından ne kadar keyif aldığını ve etkilendiğini “Daha önce hiç böyle bir dans görmemiştim. Görünüşe göre bu gösteri sadece bir yarışma değil, eğlenilecek bir yer. Çok iyi ve çok akıcıydı. Kendi dans tarzınızı oluşturmuşsunuz.” sözleriyle överek ifade etti. Lisa o kadar hayran kalmıştı ki Liang Sen’e, onun dansını öğrenmek istediğini ve öğretip öğretemeyeceğini sordu.

Ünlü şarkıcı dansın kraliçesi olarak bilindiğinden bu soru diğer tüm yarışmacıları şok içinde bırakmıştı. Liang Sen ise “sorun değil” şeklinde sorusunu yanıtladı. BLACKPINK grubunun baş rapçisini muhteşem bir dansçı yapan da tam olarak farklı tarzları denemeye ne kadar açık olduğuydu.

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu