Influencerlar

Logan Paul Chris Hemsworth ile Boks Yapacak

Youtuberlar ilgi çekmek için farklı işlere giriyor ve bu formatı bulan ilk kişi Logan Paul’dur. Youtuberlar bazen gündem olan bir konuda farklı yorum yaparak, bazen de o gündemi oluşturan kişi oluyor. İzlenmek için ya da daha fazla tanınırlık için gözlerini kırpmadan suç işleyebiliyorlar. Twitch yayıncısı izleyici istedi diye hamile karısının ölümüne neden olmuştu.

Chris Hemsworth Marvel karakteri Thor ile dünya çapında bir üne kavuşmuştu. Marvel sinematik evreninde önemli bir yere sahip olan yıldız, daha sonrasında bir çok başarılı filmde de yer aldı. Chris Hemsworth yaptığı açıklama da Thor’un kendisi için özel olduğunu ve kariyerinde önemli bir yere sahip olduğunu açıklamıştı. Üç tane filmi olan Thor’un yeni bir filmi çıkacak mı sorularına Chris Hemsworth yeni bir film çekmek istemediğini başka projeler de yer almak istediğini belirtmişti.

Logan Paul Chris Hemsworth ile Boks Maçı Yapmak İstiyor
Logan Paul Chris Hemsworth ile Boks Maçı Yapmak İstiyor

Thor karakterini sevenler Avengers: Endgame filminde karakterin bu açıklamasından sonra kötü olarak gösterilmesine tepki göstermişlerdi. Daha sonra yıldız isim yeni bir film fikrine sıcak bakıyorum şeklinde açıklama yaparak sevenlerinin gönlünü almaya çalışmıştı.

Ünlü Youtuber Logan Paul daha önce ünlü kişilere boks maçı yapmaya davet etmişti. Meslektaşı KSI ile boks maçı yapmış ve kaybetmişti. 2018 ve 2019 yıllarında KSI ile boks maçı yapan Paul ilk maçta rakibini nakavt edememişti ve müsabaka berabere bitmişti. İkinci maçında iki Youtuber birbirini nakavt edemeyince hakemler KSI’nın kazandığını açıklamıştı.

Logan Paul Chris Hemsworth ile Boks Maçı Yapacak Mı?
Logan Paul Chris Hemsworth ile Boks Maçı Yapacak Mı?

Chris Hemsworth Boks Maçı Teklifini Kabul Edecek Mi?

Logan Paul, Chris Hemswort’un boks antreman görüntülerinin paylaşıldığı Tweet’i alıntılayarak Floyd Mayweather’dan sonra onun dövüşürüm şeklinde açıklama yaptı.

Logan Paul Chris Hemswort ile Kapışmak İstediğini Açıkladığı Tweet

Logan Paul ve Floyd Mayweather arasındaki boks karşılaşması henüz başlamamışken Chris Hemswort’a boks maçı teklifinde bulunması, dünyaca ünlü boksör Floyd Mayweather ile yapacağı boks karşılaşmasını önemsemediği şeklinde yorumlandı. Sosyal medya da Logan Paul bu hareketi üzerine eleştiri yağmuruna tutuldu.

Logan Paul Floyd Mayweather ile 20 Şubat 2021 tarihinde gösteri maçında karşılaşıyorlar. Logan bu müsabakadan sonra Chris Hemswort ile boks maçı yapmak istiyor ve Chris Hemswort fanları müsabakayı kabul etmesi için baskı yapıyor. Peki sizce Logan Paul Chris Hemswort ile boks maçı yapmalı mı?

Logan Paul Floyd Mayweather ile 20 Ocak Tarihinde Karşılaşıyor
Logan Paul Floyd Mayweather ile 20 Ocak Tarihinde Karşılaşıyor

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu