Güncel

Loki Dizisinin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Loki dizisinin vizyon tarihi belli oldu. Marvel filmlerinde görmeye başladığımız sempatik kötü karakterlerden Loki’nin dizisi çıkıyor. Marvel ve Disney’in yaptığı anlaşmada Loki’nin filmi tıpkı WandaVision gibi Disney+’da yayınlanacak. Disney Plus Loki dizisinin reklamını yapması herkesi heyecanlandırdı. Fakat Türkiye’deki izleyiciler bu habere sevinemedi. Çünkü Disney+ Türkiye’de hizmet vermiyor.

Loki Dizisinin Vizyon Tarihi Belli Oldu
Loki Dizisinin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Türkiye’de Disney+’ın hizmet vermemesi kötü gözüksede Türkiye’deki kullanıcılar illegal olarak izleyebiliyor. Bu durum tavsiye edilmese de Disney Plus’ın Türkiye’de hizmet vermemesi Marvel sevenleri üzüyor.

Marvel karakterleri arasında kötü karakterlerin pek dizisi çıkmıyor. Fakat sempatik davranışları ve Loki karakterini canlandıran aktörün üstün performansı bu durumu değiştirdi. Peki Loki dizide de kötü bir kahraman mı olacak yoksa iyi bir kahraman gibi mi gözükecek bunu herkes merak ederken Disney Plus‘ın yayınladığı fragman bu soruya cevap verdi.

Loki Dizisinin Vizyon Tarihi ve Konusu Belli Oldu

Loki iyi bir kahraman olarak karşınıza çıkıyor. Loki bildiğiniz üzere kardeşi Thor’u kıskanıyordu ve kral olmak için sonsuzluk taşı olan Tesseract çaldı. Bu sonsuzluk taşı ile Loki bilinmeyen bir zamana gitti. Loki bu zamana giderken çok büyük bir problem çıkardı. Gerçek zamanı bozdu. TVA’da bunu düzeltmek için sempatik kötüyle anlaşma yapmak istiyor. İşte burada kahramanın iyi biri olmaya çalıştığını görebiliyorsunuz.

Loki Dizisinin Vizyon Tarihi ve Konusu Belli Oldu
Loki Dizisinin Vizyon Tarihi ve Konusu Belli Oldu

Loki’nin iyi bir kahraman olmaya çalışması herkesi güldürecek gibi çünkü bu işte pek iyi sayılmaz. Peki gerçek zamanı bozan Loki neden tekrar bu işi düzeltmeye çalışıyor? Bunun sebebi TVA oldu. TVA, Loki’nin geniş bakış açısına güveniyor ve bu işi anca onun çözeceğini düşünüyor. TVA’nın bu düşüncesi Loki için büyük bir fırsat. Loki iyi bir karakter olmak için bir şans doğdu.

Loki dizisi 11 Haziran’da Disney’de yayınlanmaya başlıyor. Fakat üzücü bir nokta bu dizide hiçbir Marvel karakteri yer almıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu