OyunMOBA

League of Legends: Wild Rift Çıkış Tarihi Belli Oldu!

League of Legends oyun severlerinin merakla beklediği oyunun mobil versiyonu nihayet Türkiye’ye geliyor. Wild Rift çıkış tarihi belli oldu.

Wild Rift Çıkış Tarihi
Wild Rift Çıkış Tarihi

League of Legends: Wild Rift Çıkış Tarihi Aralık Ayı Olarak Belirlendi

Wild Rift’in Baş Yapımcısı Michael “Riot Paladin” Chow, Wild Rift’in mevcut oyuncuları ve hayranları için getirilecek birkaç etkinliği duyurdu:

Wild Rift önümüzdeki aylarda yeni pazarlarda yerini bulacak. Oyun Aralık ayında Türkiye ile birlikte Avrupa Bölgesi, Okyanusya, Vietnam ve Tayvan’a gelecek. Riot 2021 İlkbahar’da ise Amerika Kıtası’na açılacak.

Bu ayın sonlarına doğru kesin olarak gelecek olan yeni yamada ise LoL PC’deki en popüler ormancılardan biri olan Lee Sin Wild Rift’te yerini alacak. LoL’ün PC sürümünde yüksek mekanik gerektiren oynanış, mobildeki akıcı kontrollere uyarlandı.

Riot bu yamada test edeceği bedelsiz şampiyonlar; Kai’sa, Evelynn, Akali, Darius, Draven ve LoL’ün en yeni pop yıldızı Seraphine. Bu şampiyonlar Ekim ayında birkaç günlüğüne satın almadan oynanabilecek.

Wild Rift Çıkış Tarihi
Wild Rift Çıkış Tarihi : Mobil

Güney Kore ve Japonya’daki oyuncular, mevcut olan Riot hesaplarını kullanarak giriş yapabilecek ve League of Legends PC’ye ayırdıkları zaman ve maddi yatırımlara bağlı olarak ödüller kazanabilecek. Kapalı betadaki Güneydoğu Asya bölgelerindeki oyuncularsa yılın ilerleyen zamanlarında Riot hesabı oluşturarak ve hesabı bağlayarak şampiyon ve kostüm gibi ödüllere bedelsiz sahip olabilecek.

Riot Games, tarihini kutlamak için açık beta bölgelerinde her gün bu bölgelere özel olarak hazırlanmış ücretsiz içerikler paylaşacak. Yayıncı tanıtımları, rehberler ve toplulukta öne çıkan içerikler oyuncuların Wild Rift’e hazırlanması için gereken her şeyi oyuncularına sunacak.

Oyun dünyasına ait diğer gelişmeler için Teknotomy Oyun sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Haftalık bültenimize hemen kayıt olarak detaylı hazırlanan Teknotomy Dosya haberlerinin e-mailinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu