K-Pop

LOONA New Moon Teaser Yayınlandı

LOONA New Moon teaser’ı yayınlayarak hayranlarının meraklarını artırdı. Teaser 30 Aralık’ta Blockberry Creative ajansı, LOONA’nın (Heejin, Hyunjin, Haseul, Yeojin, BB, Kim Lip, Jinsol, Choi Ri, Eve, Chu, Gowon, Olivia Hye) resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. Yayınlanan video, bir üye Gowon’un Dünya’ya bakarken uzayda uçmasıyla başlıyor. Daha sonra, Hyunjin’in gece gökyüzüne bakmasıyla bağlantılı ve sahnenin içinde, ikisi arasındaki bağı içeren, platonun sembolik bir hayvanı olan bir kelebek birlikte göründü.

LOONA New Moon Teaser Yayınlandı
LOONA New Moon Teaser Yayınlandı

LOONA New Moon Teaser’da Anlatılanlar

Buna ek olarak, ilk üye Heejin ve on ikinci üye Olivia Hye’nin çapraz görünüşü ve ikisi arasındaki bağlantıyı belirten açıklanmayan kaynaklar, LOONA’nın şimdiye kadar çizdiği dünya görüşünde ‘ilişki’ ve ‘bağlantı’ hakkında bir hikâye çiziyor. Bu hikâye de çeşitli yorumlara yol açtı.

LOONA New Moon Teaser'dan Görüntüler
LOONA New Moon Teaser’dan Görüntüler

Özellikle Chu’nun göründüğü videonun ikinci yarısında atmosfer tersine döndü ve geleceğe dair hikayeler öneren önemli sahneler ortaya çıktı. Son sahnede, tam çıkışından ’12: 00’a (Midnight) kadar kullanılan ve resmi faaliyetlerini yeni bitiren dairesel logo, LOONA’nın dünya görüşünde bir değişiklik olacağı öngörüsüyle hareketle kayboluyor.

LOONA’nın dünya görüşü LOONAVERSE (Lunaverse), ilk çıkışından önce benzersiz ve sağlam hikayesiyle yerli ve yabancı hayranlar tarafından oldukça sevildi. Grup, ayrıca kendisini gişe rekorları kıran ölçeğe sahip tek K-pop kız grubu olarak kanıtladı.

LOONA New Moon Teaser

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu