Güncel

LOONA Star ile Billboard Pop Airplay Grafiğine Girdi

LOONA Star isimli ingilizce kolektif parçası ile Billboard’un Pop Airplay listesindeki ilk girişini 40. sıradan gerçekleştirdi. Grubun bu başarısına yanıt olarak Amerikan radyosu KLCA’nın program direktörü Bill Schulz, Billboard aracılığıyla, LOONA’nın Star’ının benzersiz bir sese sahip olduğunu ve şarkının dengesinin oldukça iyi olduğunu söyledi.

LOONA Star

“LOONA Star Dengeli Bir Şarkı”

Ayrıca iHeartRadio’nun En Çok Talep Edilen canlı yayınına ev sahipliği yapan Tim Romeo Herbster, LOONA’nın Star’ının en çok talep edilen şarkı olduğunu ve her cumartesi gecesi dünya çapında trend olduğunu söyleyerek grubun istikrarlı başarısını vurguladı.

LOONA, ABD radyo pazarına mevcut biçimlerden ve çerçeveden farklı bir yönde kayda değer bir şekilde girerek engelleri aşmayı başardı. Ancak bu başarıda Orbits’in desteği olduğunu unutmamak gerekir. Elde edilen başarı, iki tarafın işbirliğiyle elde edilen bir başarıdır.

LOONA Star
LOONA Star

Bu noktada LOONA, ajansı aracılığıyla hayranlarına Star’ın piyasaya sürüldüğü günden beri vermiş oldukları sevgi için minnettar olduklarını iletti. Ayrıca hayranlarının vermiş olduğu sevgi sayesinde güzel başarılar elde ettiklerini ve ilerde daha çeşitli şarkılar sunmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu