Oyun

Lord of the Rings Gollum Fragmanı

Geliştiriciliği Daedalic Entertainment tarafından yapılan Lord of the Rings Gollum fragmanı yayınladı. Uzun süredir sessiz bir şekilde ilerlemesini sürdüren oyun sonunda oyuncuları meraklandıracak bir fragman yayınladı. Ana noktası oynanış olarak gösterilen fragman, Yüzüklerin Efendisi uyarlaması konusunda hayranları oldukça meraklandırdı.

Lord of the Rİngs Gollum Oynanış Videosu Yayınlandı
Lord of the Rİngs Gollum Oynanış Videosu Yayınlandı

Lord of the Rings Gollum Oynanış Videosu YouTube’da Yayınlandı

Geliştirici şirketin oyunu duyurmasının üzerinden 2 yıl geçti. Bu uzun sürenin ardından hiçbir açıklama yapmayan şirket sonunda hayranları merakta bıraktıracak oynanış videosunu yayınladı.

Oyunun Oynanış Videosu YouTube Üzerinde Yayınlandı

Oyun filmden de hatırlandığı üzere Smeagol karakterine yoğunlaşacak. Tek yüzük tarafından aklı karışıp Gollum’a dönüşen karakter Sauron tarafından kaçırılacak ve Barad Dur tarafından kaçmak için son derece zorlu bir mücadele verecek.

Oyunun videosunda en ilgi çeken taraflardan bir tanesiyse mekanik kısmı oldu. Gereken durumlarda Smeagol olarak davranırken bazı durumlarda ise Gollum olarak davranılacak. Zengin içeriklerle donatılan oyun son derece sürükleyici bir maceraya eşlik edecek.

Nintendo Switch ve PC dahil birden fazla platforma gelecek olan oyun 2022 yılının üçüncü çeyreğinde çıkacak.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu