Oyun

Mafia: Definitive Edition Çıktı

Hangar 13 tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan Mafia: Defitinive Edition, PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden yayınlandı. İlk kez 2002 yılında piyasaya sürülen Mafia, hikayesi, oynanışı ve mekanikleri ile oyuncuların büyük beğenisini kazanmış bir oyun. Geçtiğimiz aylarda oyun Definitive Edition adı altında, yeni grafikler, yeni oynanış mekanikleri ile piyasaya sunuldu. İlk oyunun aksine daha canlı bir Lost Heaven şehrinin olacağının açıklanması, Mafia serisinin hayranlarını oldukça heyecanlandırmıştı. Beklenen gün geldi ve Mafia: Defitinive Edition yayınlandı.

Mafia Definitive Edition
Mafia Definitive Edition

Oyun tutkunları Definitive Edition sürümünü Steam ve Epic Games Store veya Xbox One için Microsoft mağazası üzerinden satın alabilir. Oyunun Steam ve Epic Games Store’da ki fiyatı 259 TL olarak belirlenmiş. Oyunu daha önce ön sipariş ile satın alan oyuncular ise aşağıdaki geliştirmeleri satın alabilirler.

Mafia Definitive Edition Oyun İçi Ekran Görüntüsü
Mafia Definitive Edition Oyun İçi Ekran Görüntüsü
  • Özel Oyuncu Kıyafeti: The Don
  • Özel Araç: Smith V12 Limuzin
  • Özel Silah: Altın Yarı Otomatik

Mafia suç hikayesinin birinci bölümünde, oyuncular 1930 yılında ki Lost Heaven şehrinde bir taksi şoförü olan Tommy Angelo, mafya dünyasına adım atıyor ve her şey bundan sonra başlıyor. Başlangıçta Salieri mafya ailesine katılmaktan rahatsız olan Tommy, çok geçmeden sorunların görmezden gelinemeyecek kadar büyük olduğunu fark ediyor. Fakat artık çok geç olmuştur.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu