K-Pop

MAMAMOO HIP 200 Milyon Görüntülenmeyi Aştı

K-pop dünyasının sevilen dörtlüsü MAMAMOO’nun  “HIP” için hazırladığı müzik videosu, 16 Aralık 2020 tarihinde yayınlandı ve YouTube’da 200 milyon görüntülenmeyi aştı. Grubun özellikle resmi kanallarında söz konusu video etkileyici görüntülenme sayısına ulaşan ilk müzik videosu oldu. Grup, şarkının dünya çapında başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir yıl, bir ay ve bir gün sonra inanılmaz rekoru kırdı.

MAMAMOO HIP

MAMAMOO HIP iTunes’da Beşinci Oldu

Solar, Moonbyul, Wheein ve Hwasa , 14 Kasım 2019’da saat 18: 00’de BLACK’deki ikinci tam uzunluktaki albümlerinin başlık parçası olan “HIP” için çarpıcı müzik videosunu yayınladı. Yayınlanan şarkı, çeşitli yerel büyük gerçek zamanlı listelerde bir numaralı sıralara yerleşti. Ayrıca dünya çapında dokuzdan fazla ülkede de iTunes En İyi Şarkılar Listelerinde beşinci oldu.

Ayrıca MAMAMOO’nun sevgili lideri Solar sonunda Instagram topluluğuna katıldı. Keyifli duyuru, grubun hesabındaki son gönderide paylaşıldı. Grubun sevilen lideri sosyal medya platformuna katıldıktan sadece birkaç saat sonra, 240.000’den fazla takipçiye ulaştı. Moonbyul, Wheein ve Hwasa gibi diğer üyelerin de kişisel Instagram hesapları var.

Mamamoo Hıp
MAMAMOO’dan Solar Instagram Hesabı Açtı

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu