Güncel

Mansur Yavaş’ın Konuk Olduğu Twitch Yayını 200 Bin İzlenmeyi Geçerek Türkiye Rekoru Kırdı

Son dönemde siyasi kişilerin gençlerle iletişim halinde olmak için sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başladığını görüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda birçok politikacı YouTube Twitch gibi platformlarda izleyiciler ile iletişim kurdular. Bunlardan biride bugün akşam saatlerinde gerçekleşti. Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin en çok takipçiye sahip Twitch kanallarından birine sahip olan Pqueen’e konuk olacağını açıklayan Mansur Yavaş sözünde durdu. Mansur Yavaş’ın konuk olduğu Twitch yayını 200 bin izlenmeyi geçerek Türkiye rekoru kırdı.

Mansur Yavaş'ın Konuk Olduğu Twitch Yayını 200 Bin İzlenmeyi Geçerek Türkiye Rekoru Kırdı
Mansur Yavaş’ın Konuk Olduğu Twitch Yayını 200 Bin İzlenmeyi Geçerek Türkiye Rekoru Kırdı

Mansur Yavaş’ın Konuk Olduğu Twitch Yayını Ocak Ayından Beri Bekleniyordu

Türkiyenin en popüler kadın yayıncılarından olan ve geçtiğimiz yılın kadın Twitch yayıncı seçilen Pqueen. Geçtiğimiz aylarda Pqueen ile kimdir adını verdiği yeni bir programa başladı. Program hakkında birçok Twet atan ünlü yayıncı bir twetinde Mansur Yavaş’a da yer verdi. Kendine gönderilen daveti olumla karşılayan yavaş Pqueen’e konuk olabileceğini ifade etti.

Yaklaşık 3 aydır merakla beklenen yayın bugün yapıldı. Yayın daha başlarken 160 bin izlenmeye ulaşırken bu sayı 360 binlere kadar yükseldi.

Yayın sonrası yayın verilerini paylaşan Mansur Yavaş paylaşımında “Sevgili Pelin’e ve Twitch yayınımızı izleyerek canlı yayın rekoru kırmamıza vesile olan, #YeşilinBaşkenti projemize destekte bulunan herkese yürekten teşekkür ediyorum.Ankara’mızı sizin fikirleriniz ışığında yönetmeyi ve daima sizleri dinlemeyi sürdüreceğim. İyi ki varsınız ” ifadelerini kullandı.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu