Güncel

Marvel Filmlerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu Mu?

Marvel filmlerinin çıkış tarihleri belli oldu mu? Covid-19 sebebi ile bir çok sektör durma noktasına geldi. Bu sektörlerden biri de sinema sektörü oldu. Sinema sektöründe milyonlarca para harcanıyor. Hızlı ve Öfkeli setlerinde harcanan para buna en büyük örnek olabilir. Filmde kullanılan pahalı arabalar, oyuncuların maliyeti ve filmde kullanılan sahneler için harcanan paraları duyunca dudaklarını uçuklayabilir.

Marvel Filmlerinin Cikis Tarihi Belli Oldu Mu
Marvel Filmlerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu Mu? 1

Hızlı ve Öfkeli filmleri gibi Marvel’de filmleri için milyonlarca para harcıyor. Bu filmlere harcanan paralar gişe gelirleri ile karşılanıyor hatta filmler kar bile ettiriyor. Marvel filmleri de yüksek gişe sağlayan filmler oluyor. Fakat Covid-19 virüsünden dolayı sinema salonları kapalı. Bu yüzden sinema sektöründe çıkması planlarlar erteleniyor. Disney’de bu riski alamadığı için Marvel filmlerini hep ertelemek zorunda geliyor.

Marvel Filmlerinin Çıkış Tarihleri Açıklandı
Marvel Filmlerinin Çıkış Tarihleri Açıklandı

Marvel Filmlerinin Çıkış Tarihleri Açıklandı

Fakat Disney bu sefer bir risk alarak filmlerinin çıkış tarihlerini açıkladı. Disney 2021, 2022, 2023 yıllarında çıkacak 12 filmin listesini Marvel sevenlere sundu. Sunduğu listede en yakın Marvel filmi 9 Temmuz 2020 tarihinde Black Widow filmi oldu. Bildiğiniz üzere Black Widow filmi 2020 yılında vizyona girilmesi bekleniyordu fakat Disney filmi 3 kez erteledi. Gelin hep beraber milyonlarca kişinin sabırsızlıkla beklediği Marvel filmlerinin vizyon tarihini öğrenelim.

Marvel Filmleri  Marvel Filmlerinin Vizyon Tarihleri
Black Widow9 Temmuz 2021
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings3 Eylül 2021
 Eternals5 Kasım 2021
İsimsiz Marvel Filmi7 Ekim 2022
Doctor Strange in the Multiverse of Madness25 Mart 2022
Thor: Love and Thunder6 Mayıs 2022
Black Panther 28 Temmuz 2022
Captain Marvel 211 Kasım 2022
Bilinmiyor17 Şubat 2023
Bilinmiyor5 Mayıs 2023
Bilinmiyor28 Temmuz 2023
Bilinmiyor3 Kasım 2023
Marvel Filmlerinin Vizyon Tarihleri

Listede 2022 yılında bir filmin ismi açıklanmadı ve insanlar Disney’in seyircilere sürpriz bir içerik yapabileceğini düşünüyor. Listeye baktığınız zaman filmlerin çıkış tarihlerinin belli olduğunu fakat hangi filmlerin o tarihte vizyona gireceği açıklanmadı. İnsanlarda bu tarihte vizyona girecekler hakkında iddilar ortaya attı. İnsanlar  Guardians of the Galaxy Vol. 3, Ant-Man and the Wasp: Quantumania, Deadpool 3, Fantastic Four filmlerinin o tarihlerde vizyona gireceğini düşünüyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu