OyunGüncel

Marvel Kahramanlarının Olduğu Mobil Oyunlar

İlk başta çizgi romanlarla başlayan, sonra çizgi filmler ile devam, Marvel Sinematik Evren ile de sinema taşınan Marvel karakterleri, artık Android ve iOS cihazlarımıza Mobil oyun olarak geliyor. Hatta marvel karakterlerinin oyuncakları, sahip oldukları reklam gücü sayesinde başka teknolojik ürünlerin satışını artıracak rol de oynuyor.

Marvel şirketi, özellikle sinematik evrenin başarısından sonra çok büyük bir şirkete evrildi. En çok sevilen Marvel kahramanlarının olduğu mobil oyunlar ile keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Marvel Kahramanlarının Olduğu Mobil Oyunla
Marvel Kahramanlarının Olduğu Mobil Oyunla

Söz konusu oyunlar, her ne kadar sadece tek bir Marvel karakterine odaklanılan oyunlar olsa da Marvel süper kahramanlarını görebileceğiniz ve bunun yanında oynayabileceğiniz oyunları sizler için listedik.

Marvel kahramanlarının olduğu mobil oyunlar:

  • Marvel Strike Force
  • Marvel Şampiyonlar Turnuvası,
  • Marvel Future Fight

1- Marvel Strike Force

 Marvel Strike Force
Marvel Strike Force

Türü: Sıra Tabanlı, RPG

Boyutu: 126 MB

Puanı: 4,3

Marvel kahramanlarının olduğu mobil oyunlar listemizin ilk oyunu, evrende bulunan tanınan, tanınmamış tüm kahramanlarını bulabileceğiniz Marvel Strike Force oyunusıra tabanlı bir RPG oyunudur. Oyunda, hikayede ilerleyerek yeni karakterler açıp ve süper kahramanı güçlendirip sıra tabanlı dövüşlerde kullanabiliyorsunuz.

İndir Android

İndir IOS

2- Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel Şampiyonlar Turnuvası
Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Türü: Aksiyon, Dövüş

Boyutu: 101 MB

Puanı: 4,2

Sevdiğiniz Marvel süper kahramanlarının hepsi olmasa bile birçoğunu görebileceğiniz Şampiyonlar Turnuvası, içerisinde hikâye barındıran bir platform dövüş oyunudur. Oyun tam anlamıyla Street Fighter’a benziyor. Tek farkı burada oyunu Marvel karakterleriyle oynuyorsunuz.

İndir Android

İndir IOS

3- Marvel Future Fight

Marvel Future Fıght
Marvel Future Fıght

Türü: RPG, Aksiyon

Boyutu: 86 MB

Puanı: 4,0

Marvel Evreninde bulunan hemen hemen tüm süper kahramanları ana karakteriniz olarak yönetip çeşitli insan üstü güçlerdeki düşmanları alt edebileceğiniz Marvel Future Fight, içinde aynı şekilde karın doyurmayan bir hikâyesi olan bir RPG oyunudur. Oyunda tercihinize göre X-Men veya Avengers gibi klasik ekipleri de oluşturabilme fırsatınız bulunuyor.

İndir Android

İndir IOS

Marvel Kahramanlarının yer aldığı sinema, oyun vb. işlerde her zaman beğeni almayı başardı. Bu yüzden karakterleri daha fazla alanda kullanmayı düşünen yöneticiler yeni projeleri ile sevenlerini mutlu etmeye devam edecek gibi duruyor. Peki ya siz Marvel filmlerini mi yoksa DC filmlerini mi seviyorsunuz?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu