K-Pop

MCND Crush Teaser Yayınlandı

MCND Crush isimli geri dönüş parçası için  gece yarısında iki video teaser’ı paylaştı. MCND, yaklaşan geri dönüşleri için ortaya çıkan konsept fotoğraflarını bitirdikten sonra, “Crush” adlı başlık parçasının müzik videosunun ön izlemesini yapıyor. Kendinden emin bir görünüm ve dans hareketleri sergileyen MCND, rahat ama şık bir kıyafet giyerek karizmatik görseller sergiliyor. Videonun orta kısmında, üyelerden Big ve Hwijun içeren grup dans sahnesinden bir çift koreografi gösterildi ve tüm müzik videosu için beklentileri daha da artırdı.

MCND Crush Teaser 1

MCND Crush’da Castle J’in Dokunuşları Var

4 Ocak KST gece yarısı MCND kpop grubu, albüm şarkı listesinden geri dönüşleri için hazırladıkları şarkıların kısa bir özetini paylaşarak hayranlarını memnun etti. Mini albüm, “Crush” adlı ana parçanın öncülüğünü yaptığı toplam yedi şarkı içeriyor. Grup üyelerinden Castle J, müzik konusundaki engin yeteneklerini sergileyerek albümün öne çıkan parçası Crush şarkısının sözlerinin yazılmasına katkıda bulundu. Ayrıca Castle J, Player parçasının sözlerini yazdı. Outro; DLE isimli parçanın kompozisyonunda, söz yazımında ve düzenlenmesinde de görev aldı.

İlk müzik videosu Teaser, havalı ve karizmatik MCND’yi önizlerken, 6 Ocak’ta KST gece yarısı yayınlanan ikinci teaser, grubun eğlenceli taraflarını gösteriyor. Beklentiyi gruptan başka bir harika performansa yükselterek, koreografinin bir parçası da gösterildi. Bu arada Crush’ın müzik videosu 8 Ocak gece yarısı KST’de yayınlanacak, mini albüm MOND AGE ise aynı gün 18: 00’de KST’de dijital olarak piyasaya sürülecek. Fiziksel albüm Ocak ayının ilerleyen zamanlarında yayınlanacak.

MCND Crush Teaser 2

Teknotomy K-pop kategorisinde Kpop dünyası ile ilgili son gelişmeleri bulabilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu