Güncel

Microsoft Edge İndirim Kuponlarını Gösteriyor

Teknoloji devlerinden biri olan Microsoft, kendi internet tarayıcısı olan Edge’nin kullanıcıları için yeni bir özelliği kullanıma sundu. Kullanıcıların alışveriş yapma hevesini yukarılara çeken bu yeni özellik, aranmış olan ürünler için internetteki indirim kuponlarını buluyor.

2020 yılının başında kullanıma sunulan ve Chromium altyapısını kullanan Edge üzerinde Microsoft ekibi hala çalışmalarını sürdürüyor. 1 ay kadar önce alışveriş sitelerindeki fiyatların karşılaştırılmasını sağlayan bir eklenti ile kullanıcıların karşısına çıkan Edge, bu kez de indirim kuponlarına direkt olarak erişilmesini sağlayan bir eklentiye kavuştu. Edge kullanıcıları bu özellik ile birlikte, gelecek olan indirim günlerinde fazladan indirimlerin sahibi olmuş olacak.

Microsoft Edge İndirim Kuponları Görüntüsü

Microsoft Edge İndirim Kuponlarını Gösteriyor
Microsoft Edge İndirim Kuponlarını Gösteriyor

İnternette alışveriş yapma ile yakından ilgileniyorsanız internet üzerinden aradığınız bir ürünün fiyatını kıyaslamanızı sağlayan üçüncü taraf eklentiler zaten mevcut. Benzer bir şekilde indirim kuponlarını gösteren eklentiler de hali hazırda kullanılıyor. Microsoft, yaptığı son güncelleme ile birlikte üçüncü taraf eklentilere duymanız gereken ihtiyacı ortadan kaldırmış gibi görünüyor.

Ek olarak söylemek gerekirse Microsoft, kendisinin diğer arama motoru olan Bing için de yeni bir alışveriş platformu sunuyor. Böylelikle kullanıcılar, dünyanın dört bir tarafından kolay ve hızlı bir şekilde perakendecilere ulaşıp, indirimli ürünler ya da çeşitli kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Ne yazık ki bu özellikler şu an için, Türkiye’de yok.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu