Güncel

Xbox Series X Buzdolabı Oluyor

Microsoft, mini olacak şekilde Xbox Series X buzdolabı getireceği sözünü tutuyor. Microsoft’un yeni nesil konsoluna göre şekillenmiş olan buzdolabı sosyal medya da oldukça ilgi çekti. İlk başta sadece söz olarak verilmiş olan dolap kısa bir süre içerisinde üretim aşamasında olacak.

Xbox Seriex X Buzdolabı Oluyor
Xbox Seriex X Buzdolabı Oluyor

Twitter, gıda, eğlence, spor ve çoğu kullanıcının tercih ettiği markaları birbirleriyle yarıştırıyor. Yapılan bu yarışmada Xbox final aşamasına ulaşmak için Spotify ve birden fazla şirketi yendi. En son rakibi olarak karşısına gelen Skittles’ı da yenen Xbox yarışmanın şampiyonu oldu.

Xbox Series X Buzdolabı Üretim Tarihi Bilinmiyor

Xbox yarışmada şampiyon olmadan önce şirketin Pazarlama Genel Müdürü hayranlarına bir açıklama yaptı. “ Xbox sadece oyun tarafında tanınsa bile Series X Mini buzdolapları için üretim yapacak”. Bu Tweet’in ve yarışmanın ardından rakiplerini tebrik eden şirket sevenleri için bir tweet daha paylaştı. “Gelecek buzdolaplarıyla ilgili güncellemeleri takip etmeyi unutmayın”.

Xbox Series X Buzdolabı Oluyor

Yapılmış olan paylaşımdan sonra Xbox, sosyal medyada oldukça fazla bir şekilde dikkatleri üzerine çekti. Diğer bir ilgi çeken nokta olan buzdolabı içinse henüz herhangi bir tarih verilmedi. Fakat belirtildiği üzere üretim kesin olarak gerçekleşecek.

Böylelikle hayranlar gelecek olan dolaptan bir hayli umutlu. Çünkü bir oyun devinin böyle bir şeye kalkışması oyun severleri oldukça mutlu etti ve bu neredeyse görülmemiş bir şey. 

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu