K-Pop

Ha Sung Woon’dan “MIRAGE” Önizlemesi

K-pop hayranlarının oldukça ilgisini çeken Ha Sung Woon, dördüncü mini albümü MIRAGE ile geri dönüyor. Albümde beş şarkı olacağını açıklayan Ha Sung Woon, albümde yer alan Forbidden Island parçası için bir önizleme videosu yayınladı.

 MIRAGE Albüm Önizlemesi
Forbidden Island Parçasının Önizlemesi Yayınlandı

Forbidden Island parçası için yayınlanan tanıtım videosunda bir kıyıda ayakta durarak sudaki yansımasını izleyen şarkıcı, parça için videoda gizemli bir his veriyor. Ayrıca videodaki güneş ışığı şarkıcının kıyafeti üzerinde oynarken, şarkıcının ormana girmesi de büyüleyici bir ortam olarak tanımlandı. Klibin sesi ve sonu daha da mistik bir his uyandırıyor. Bu durum hem şarkıya hem de videonun tamamına yönelik olan merakı artıyor.

Forbidden Island

MIRAGE Albümünün Detayları

Ha Sung Woon, MIRAGE albümünde yer alan beş parçanın hemen hemen hepsinin yazılmasına ve bestelenmesine eşlik etti. Daha sonraysa parçaların her birinin önizleme videolarını yükledi. Ünlü K-Pop sanatçısının geri dönüşünde en çok dikkati “Forbidden Island” parçasının önizlemesi çekiyor. Albümdeki diğer şarkıların isimleri ise şu şekilde: “Candle Light”, “2000 Miles”, “Without You”, “Talk To Me”.

Albüm Önizlemesi

Şarkıcı her parça için yayınladığı önizleme videolarının yanı sıra çarpıcı konsept fotoğrafları da hayranlarıyla paylaştı. Ha Sung Woon’un dördüncü mini albümü MIRAGE 9 Kasım 2020 tarihinde saat 18.00 ‘da KST’de yayınlanarak hayranlarıyla buluşacak.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu